Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bármilyen véleményt szivesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármilyen véleményt szivesen végig olvasok! Pls?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom..6hónapot voltunk együtt..igaz nem sok idő,de épp lég ahoz hogy bele szeressek.Igazábol miattam lett vége,mert vannak pillanataim amikor össze gyülemlik bennem sok minden,családi problémák stb és azt mondtam neki jobb lessz neki igy,igazábol féltem is hogy elveszitem..meg a távolság miatt h ritkán találkoztunk féltem h netalán más lány fogja meg.. és utánna egy jó ideig nem beszéltünk,nem keresett és énsem őt. Próbáltam másokkal is beszélgetni,ugy komolyabban .. de semmi. nem találok még egy hozzáhasonlót..egy ilyen makacs féltékeny imádnivaló fiut.. vannak fiuk,akik szivesen elkezdenének velem egy kapcsolatot,és tényleg nagyon rendesek meg minden.. de valami mégsem olyan mint a volt barátommal.És ma rám irt.. beszélgettünk és a végén felhoztam ezt..h nem irt..meg miért nem keresett..ilyenek..és miután leirtam neki arra célozva h még mindig szeretem,és nincs még egy ilyen mint ő. ő nem irt vissza..szerintem ennyiben marad akkor... szerintem mártalált valaki mást. és nemtudom most mitcsináljak..olyan idegesség van bennem megminden..
2015. júl. 26. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Elutasítottad, ezt ő vette, túllépett rajta. Ebből már nem lesz sok minden...
2015. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet... ő miatta lett vége, 6 hónap után. Nem beszélünk azóta sem, nem a legszebben váltunk el :/ Jó lenne... ráírni, beszélgetni vele..de nem tudom mitévő legyek :c

F

2015. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rohadt kényes helyzet
2015. júl. 26. 00:23
 4/6 A kérdező kommentje:
F szerintem rá irhatnál.. kitudja.. én is irtam neki igasság szerint egyszer,meg kérdeztem h hogy van,ilyenek..válaszolt és annyi.igaz könnyebb nem lessz ha rá irsz :D de sose tudni :)
2015. júl. 26. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem! ne hagyd ennyibe! ha tényleg szereted akkor írd le neki egészbe mit érzel! vagy hogy mi miért volt... lehet többet látok bele! de szerintem még van esélyed:) csak nem talált másik lányt! ha meg igen majd segítek likvidálni :D xdd
2015. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönööööm:3:D
2015. aug. 4. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!