Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pannonhandel Zrt. -nél bizomán...

Pultoslany kérdése:

Pannonhandel Zrt. -nél bizományos értékesítésről szeretnék tapasztalatokat kérni. Sikerült-e eladni az autót? Az árról volt-e vita? Bármilyen pozitív vagy negatív véleményt/tapasztalatot szívesen fogadok.

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 11:10
 1/1 anonim válasza:
Szia. Hagytam ott én is autómat, igaz, hogy nem 30 nap alatt, hanem két hónap alatt ment el az autó, de nekem vidékről lehet h soha nem vitték volna el. Rendesek voltak velem, hitel volt az autón, segítettek ennek az elintézésében is, komoly érdeklődők esetén kerestek, hogy milyen árat ajánl az ügyfél, én dönthettem el, hogy mennyiért adom oda, és keresnem sem kellett új autót, cégen belül megtaláltam a munkámhoz a legmegfelelőbbet. Úgyhogy nekem csak jó tapasztalatok voltak!
2015. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!