Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából egy döntést nem tudok meghozni, amely ezzel a témával szorosan kapcsolatban áll, és gondoltam esetleg ti segíteni tudnátok, mi volna a helyes megoldás Számomra.


A helyzet az, hogy van egy lány, aki nagyon jól illene hozzám, szeretem, és ezt ő is viszonozza, csak eddig nem voltam kész egy párkapcsolatra vele. Ez egésznek a bonyodalma az, hogy egy jó barátom, aki fontos Számomra, beleszeretett, és rá is hajtott, és mélyen tudom, hogy nem fog neki összejönni, mert ismerem eléggé a lányt (nagyon jó barátom- a lány), és egyszerűen nem tudom, hogy engedjem el, és nézzem végig, hogy vajon a barátomnak sikerül-e, vagy nem és utána ő is, meg én is szenved, vagy menjek oda a lányhoz, és szerezzem meg, ami ugye egyben a barátságunk végét is jelentené szerintem....


Ti mit tennétek?


Előre is köszönök minden segítőkész, átgondolt, megfontolandó választ! :)



2015. júl. 26. 03:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, egy lány sem ér annyit hogy utána haragban legyél a barátoddal:D pontosabban inkább a próbálkozás nem ér annyit(ugye vigyáznom kell mit írok mert rámjönnek a feministák:D) mert mivan ha a lánnyal nem jön össze és akkor a barátod is haragszik rád. így viszont biztosan jóban maradsz a barátoddal. ha igazán jó barátja vagy akkor segítsd hozzá a lányhoz, nopara, jut még valaki neked is:D
2015. júl. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, ez végülis jogos... Istenem, mindig ez van :D
2015. júl. 26. 04:57
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ez most az ő köre, a tiéd majd később jön, türelem:D
2015. júl. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem haverral jobb megbeszélni, hogy nem akarod megbántani, de ez van hogy neked is és te is a csajnak bejössz... de nem tudod még mit tegyél... de ez egy csaj vélemény, de sztem a haverral lenne jobb tisztázni mindent :) 17L
2015. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha te bejössz annak a lánynak és ő is neked, akkor próbálj beszélni a haveroddal, hogy szeretnéd te megpróbálni.
2015. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sanyi 2001 válasza:
szerintem egy lányse ér annyit hogy a legjobb barátoddal emiatt megszakitsd a kapcsolatot beszélj mind a kettővvel és majd meglátod hogy milesz belőle de ha csak egy választásod van hogy a legjobb barátod vagy a jövőbeli barátnőd akkor a legjobb barátot válaszd!!!
2015. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggondolom, szerintem megbeszélem majd a haverommal.. :)
2015. júl. 26. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha te nem lépsz, ha neked nem kell, akkor majd már lecsap rá. Ez az élet rendje!

És hidd el, akármilyen jól ismered a lányt, eljön az a pont, hogy másnak be fogja adni a derekát, mert több esze van nálad és nem akar egyedül maradni.

2015. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!