Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tudnék tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnék tenni ebben a reménytelen helyzetben? (lent)

Figyelt kérdés

szinte halálosan Szerelmes vagyok az egyik legjobb lány barátomba a napjaim fele azzal telik higy rá gondolok, de erről ő nem tud és szerintem nem is fogom neki elmondani soha mert tudom hogy ő nem igy érez irántam es így legalább a barátságunk megmarad... De közben en meg itt szenvedek magamban hogy soha nem lehetek az övé :/


-(Onnan tudom hogy nem szerelmes belém mert mindent elmond nekem, és most is éppen egy pasit próbál elcsábítani es itt áradozik nekem róla..meg tanácsokat kér tőlem hogy miket mondjon neki meg hogy hovan menjenek el majd randizni) gondolhatjátok hogy mit érzek ilyenkor... :(((


De amúgy tényleg nagyon joba vagyok vele, szoktunk közös programokat is csinálni meg együtt nevetgélni, beszélgetni stb...szerintem tényleg ő az egyik legjobb barátom.


Szerintetek ha elmondanám neki hogy szerelmes vagyok bele akkor tonkremehet a barátságunk ??? és lehetne nala valamennyi esélyem?


2015. máj. 27. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
17/f 17/l az lemaradt
2015. máj. 27. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Hu ez nehéz eset.

Mindenesetre én a helyedben elmondanám neki hisz fő az őszinteség ha már ilyen jó barátok vagytok de másrészt akkor lehet hogy ő érezné rosszul magát mikor a másik fiúról beszél mert nem akar megbántani téged.

De mindig jobb később mint soha és szerintem egyszer úgyis elkel mondanod neki vagy megtudja valakitől és akkor már jobb lenne ha tőled tudná meg, szóval hajrá egy próbát megér.

2015. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Osztálytársak vagyunk és a fiú halálosan belém szeretett, de én nem érzek többet mint barátság. Állandóan szerelmet vall amiből már olyan elegem van, pedig rá szoktam szólni. Van amikor gondol egyet nem ír vissza, nem szól hozzám. Van amikor letilt 1 hétig. És én annyira utálom magam ez miatt, hogy én egy akkora egy nyomorult vagyok hogy nem tudom viszonozni neki ugyanazokat az érzéseket. Folyamatosan csak lelkiismeret furdalásom van miatta. Akár egy rossz szót is szólok egyből besértődik és nem fogja fel hogy ebből se lesz semmi esély :( Így lányként leírtam a véleményt :) Remélem ti nem kerültök ilyen helyzetbe.
2015. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem valld be neki, mit érzel iránta. Én is ugyanebben a helyzetben voltam egy lánnyal, de 1 év után kijött belőlem, miközben folyamatosan féken próbáltam tartani magam annyira, hogy el is utaztam egy másik országba, és telefonomat is otthon hagytam csak azért, hogy ne tudjam keresni, és érzékeltetni vele, hogy beleszerettem. Több hónapra rá kijöttek belőlem az érzések, mert egy helyzet miatt nem bírtam magamban tartani. Egy idő után úgyis ki fog jönni belőled, akármennyire próbálod visszafojtani érzéseidet. Ez tapasztalat. Addig valld be neki amíg, például nem azt a másik srácot válassza, mert utána már lehet késő lesz és tényleg reménytelen. Most még mindig több esélyed van, mintha a sráccal lenne, és elkomolyodna a kapcsolata valakivel. Erre gondolj szerintem.
2015. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!