Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, vagy csak barátnak tart?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akivel mostanában nagyon jól kijövünk.. Legalább is a suliba rengeteget röhögtünk, bármiről el tudunk beszélgetni, megnevettet, szóval értitek :D

Csomóan mondják, szó szerint minden nap megjegyzi valaki, hogy velem máshogy viselkedik, tetszek neki.. viszont ezen kívül nem lép semmit pedig én elég egyértelmű jeleket küldök, szerintem legalább is.. Akár hányszor lehet megérintem, folyton mosolygok rá és csomószor csak úgy elkezdem nézni.. Látom hogy tetszik neki de nem mer lépni :D Ez rohadt idegesítő, néha már azt hiszem hogy nem is tetszek neki mint lány, csak mint barát..

Azt tudni kell azért hogy elég félénk fiú, nem él nagy társasági életet. Lehetnék ennél egyértelműbb?..

Hogy lehet a félénk fiúkat megnyitni?

18/L


2015. júl. 27. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te, aztán meglátod mi sül ki belőle. Sok csaj megszeghetetlen törvénynek veszi ezt a pasi kezdeményez dolgot. A férfiak és a nők is emberek. Mind a 2 nem tud kezdeményezni. Ez meg hülyeség hogy minden áron a pasinak kéne "udvarolni, megszerezni" a nőt. Mintha a nők felsőbb rendűek lennének mint a férfiak. Pedig ez pont, úgymond fordítva van.
2015. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár t...n aki semmiféle jelet nem vesz észre nekik egykicsit konkrétabban kell kifejezni tetszésedet... mondjuk kérdezd meg micsinál mondjuk holnap mert el akarsz menni valahova de egyedül nincs kedved nem e kísérne el... séta közben nyulj a keze után és fogd meg esetleg karolj bele.. én mondjuk ezt már cikinek érezném h nehogymár a lánynak keljen kezdeményezni de ha máshogy nemmegy szerintem ez még egy elég jó megoldás lehet :D sok szerencsét 23F
2015. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tapasztalatlan ***** válasza:
Őszinteséggel,én is hasonlőképpen nem igazán tudok lépni és ha a helyébe lennék a srácnak értékelném.
2015. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel most nyár van, nem találkozunk minden nap.. Nemrég a szülinapjára "hivatkozva" ráírtam és nagyon jót beszélgettünk. Látszik, hogy van valami a levegőben.. :D Úgy köszöntem el, hogy mindenképp beszéljünk. Ha ezek után sem ír rám, akkor tényleg elgondolkozok, hogy van-e értelme törnöm magam... Szerintem elég sokat léptem felé, de nem csinálhatok mindent egyedül:D

Egyébként köszönöm a válaszokat.:)

2015. júl. 27. 01:04
 5/5 kisgm ***** válasza:

Szia!

Szerintem tetszel neki.


Amúgy a jelek, amiket küldesz tényleg elég egyértelműek legalábbis egy külső szemlélőnek tuti, de amikor neked küldik a jeleket lehet, hogy nem hat mindenkinek olyan egyértelműen. Például amikor velem van/volt ilyen néha én is vak leszek és nem veszem észre (nem tom miért, de persze nem mindig).


Szóval szerintem is, ha meg akarod tudni az érzéseit légy kicsit merészebb, egyre merészebb, ameddig kell. Egyszer csak leesik neki, hogy valamit léphetne már, hisz egyértelműen tetszik neked, nem kell a visszautasítástól fénie.


Remélem segített.

Ja mellesleg 14/Fiú

2015. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!