Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam? Van 1 srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Van 1 srác akibe bele zúgtam és ezt ő is tudja nagyon jó barátom tökre rendes velem a sulibulin táncoltunk is de ő csak barátnak akkar de szerintem nagyon picit tetszek neki. Hogy érhetném azt el hogy tetszek neki.

Figyelt kérdés
Az osztálytársam 11 évesk vagyunk. Hülyék kíméljenek.
2009. nov. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

"de ő csak barátnak akkar"


11 évesen ezen kívül mit szeretnél?

2009. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De kis buta vagy!!!

És mit fogtok csinálni, ha tetszel neki 11 évesen?!

Szerintem még olvasd a tankönyveket!!!És ha kicsit több időt szánnál a házi feladatokra, akkor nem fantáziálnál azon, hogy tetszeni akarj egy 11 éves fiúnak...

:DDD

Ne akarj még felnőtt módjára viselkedni!!!Élvezd, hogy még gyerek vagy...Már úgysem tart sokáig!

Utána meg majd az lesz a bajod, hogy még gyerek szeretnél lenni és milyen jó volt iskolába járni...

Sok sikert a tanuláshoz!!!

2009. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen idősen a fiúk érdekelnek, akkor elképzelhető, hogy a családodtól nem kapsz elég szeretetet, nem érzed magad eléggé biztonságban. Elsőkörön azt próbáld meg megoldani, ha tudod.


Másrészt egyszerűen lógj vele, beszélgessetek, játszatok, érezzétek jól magatokat. Előbb utóbb össze fogtok jönni.

2009. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi 14:51-es normális volt
2009. nov. 28. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
mindegyik válasz normális volt, a kérdés volt abnormális :D:P
2009. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem először is a tanulásra koncentrálj,de ha tetszik valaki,akkor úgyis csak azon a fiún jár a fejed!

Én már csak tudom!

Szóval próbáld meg nem titkolni az érzéseidet előtte,és mégis ugyan úgy viselkedni vele,mint azelőtt,hogy tetszett...

A humoros,kedves és okos lányokat szerintem sokan szeretik!

EGYÉBKÉNT MEG ATTÓL HOGY VALAKI 11 ÉVES NEM KELL PISZKÁLNI,MERT GONDOLOM,H "JÁRNI" 11 ÉVESEN NEM ÚGY FOGNAK,MINT A NAGYOBBAK!!!!

2010. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!