Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom megcsókolt!?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom megcsókolt!? (első csók)

Figyelt kérdés
Az egész ugy történt hogy átmentem hozzájuk elkezdtünk felelsz vagy merszezni. Azt mondta mindent mer és én is azt mondtam ő pedig azt kérte hogy csókoljam meg és nem tudom miért de megtettem. Ezt többször is megcsináltuk aztán mikor mentem haza még egyszer csókóloztunk. Utánna minden furcsa lett kettőnk között. Mikor csókolóztunk ugy éreztem hogy pillangok repkednek a hasamban. Lehet hogy érzek iránta valamit?Mit tegyek?

2015. júl. 28. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Fülig szerelmes vagy. :)

Mit tegyél? Kerülj minél közelebb hozzá, és csak bátran, kívánom, hogy jöjjetek össze!

2015. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát jah, valószínűleg belezúgtál. Szar helyzet, velem is ez volt. Először úgy érzed hogy imádod őt, és hogy lehet csak barátok vagytok, de mégis tudnál bele nagyon szerelmesnek lenni. Összejöttök, mindent elborít a rózsaszín köd, többet vagytok együtt mint eddig valaha, legszívesebben minden pillanatot vele töltenél, aztán szépen lassan jönnek a problémák, neki van egy új lány barátja, aki "csak barát", talán neked is van fiú barátod, de kezd hiányozni, az az időszak amikor a párod még csak a barátod volt, régen vele osztottál meg minden problémát most már ő maga a probléma, és lehet hogy te is neki, lehet hogy épp egy lánynak önti ki a szívét. Egyre rosszabb lesz a helyzet, és hiányzik a legjobb barátod, hiányzik az a srác akibe beleszerettél. De őt már soha nem kaphatod vissza. Végül szakítotok, és végleg elveszíted. Velem ez már kétszer megesett. Komolyan mondom, legjobb baráttal soha nem jó kezdeni, mert nagyon sokat lehet veszíteni, de most már úgy sem tehetsz semmit, már elkezdődött. Ha összejössz vele előbb utóbb úgy is ez lesz hiszen tinik vagytok, ha visszautasítod lehet hogy azért fog megromlani a kapcsolatotok. Bocsi a lehangoló választ. Nem pesszimista vagyok, csak realista és úgy nem érhet csalódás.
2015. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Elég gyenge módon próbált meghódítani...
2015. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bakos G. Bence ***** válasza:
Na mi lett végül?
2017. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!