Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csókolóztam a legjobb barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam a legjobb barátommal. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
10 éve a legjobb fiúbarátom,sosem csináltunk ilyet. Persze incselkedünk egymással,nade, hogy smároljunk... Nem vagyok olyan lány aki fűvel-fával összejön. Nem emlegetjük, megbeszéltük, hogy ettől még minden marad a régiben. De még ígyis kínosnak érzem. Hogy kéne kezelnem a szituációt? Össze vagyok zavarodva..:(

2015. máj. 20. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Fiú és lány nem lehetnek egymás legjobb barátai tanuljátok már meg -.-
2015. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
sehogy ! és mi akadálya hogy össze jöjjetek?
2015. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 elsehiszed ***** válasza:
29%
NINCS FIU LÁNY BARÁTSÁG!!
2015. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

10 éve a legjobb barátom. Ez sem elég bizonyíték a fiú-lány barátságra?

Mert ő szerelmes egy lányba + nem vagyunk egymás esetei, nem illünk össze.:)

2015. máj. 20. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Mi a f:::ert csokoltad meg ha csak baratok vagytok? Nem jossz ossze fuvel faval de azert vele smaroltal most meg szarul erzed magad...

Beszeld meg vele a dolgot es jo napot

18/L

2015. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Igenis van Fiu lany baratsag. Nekem is vannak fiubarataim lány létemre. És nem vagyok leszki mielőtt kérdezitek
2015. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs lezbi
2015. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
52%
Hülyeség nincs fiú lány barátság valami hülyeség úgy is adódik. Pl: az egyik fél szomorú akkor a másik megvigasztalja és ha csak egy kicsit is olyan a helyzet had ne kelljen leírnom hogy hogyan csinálja.Tapasztalat mert lány haverral "elvileg" csak barátok voltunk és még is lefeküdtünk,igaz megmaradt a barátság de egy ilyennek nyoma marad.
2015. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. Ő csókolt meg engem, én eltoltam magamtól.

2. Mindketten emberek vagyunk, vannak vágyaink, és most nem tudtuk őket kontrollálni. Ennyi. De ettől még kellemetlenül érzem magamat.

2015. máj. 20. 18:12
 10/10 anonim válasza:
Miért Csókolt meg téged ? Biztos volt rá valami oka...
2015. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!