Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem/te...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem/tennünk?

Figyelt kérdés

Én 14 éves leszek, lassan leszek 15, most voltam nyolcadikos, jövőre megyek kilencedikbe. A barátnőm ugyan így. Én budapesten lakom, ő gödöllőn. Mindkettőnknek elváltak a szülei. Kilenc hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, mind a ketten kötődünk és ragaszkodunk egymáshoz. Ugyan abba a hat évfolyamos gimnáziumba és ugyan abba az osztályba járunk, de lehet hogy ő jövőre sulit vált. Ez alapból egy sz*r helyzet. De ebben az esetben viszont még tudunk találkozni, mert gödöllő nincs annyira messze, még tudtunk volna találkozni.

De itt jön a rossz rész, amire a kérdés vonatkozik: Az ő anyukájának a pasija Nyíregyházán lakik, és össze szeretnének költözni. És mivel közötte és a barátnőm anyukája között a pasi keres jobban, ezért a barátnőmék költöznének oda... És még az is rátesz, hogy a barátnőm anyukájának a családja is Nyíregyházán lakik, szóval több az esélye hogy oda költöznek. És a barátnőmet meg se hallgatták, hogy ő mit szeretne. Engem meg pláne nem...És Nyíregyházára nem olyan könnyű kijutni mint gödöllőre. ÉS ugye osztálytársak sem leszünk, szóval még kevesebbet találkoznánk, ráadásul minden második hétvégén apukámnál kell lennem ( aki szintén gödöllőn lakik), és ő tuti nem engedne ki olyan messzire, gödöllőn belül még engedte.

Nagyon szépen kérlek segítsetek, mert nagyon ki vagyunk emiatt mindketten... köszönöm előre is



2015. júl. 28. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát...elég gáz a helyzet. De a barátnőd bármit mond, a szüleit meg kell érteni. Nekik Nyíregyházán jobb a lehetőségük, így ezt tartják szem előtt. Nektek meg mivel velük éltek, nagyon korlátozott a beleszólásotok.


Nem akarom mondani, hogy kezdjétek elfelejteni egymást, de nehéz lesz így. Azért azt kívánom, járjatok sikerrel!

2015. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt tudom tanácsolni, hogy kérdezze meg a barátnőd a szüleit, hogy nem mehet-e kollégiumba (gimnáziumi kollégium is van), esetleg egy rokonhoz nem költözhet-e a sulitól nem messze (ha van ilyen lehetőség). Vagy - ha annyira jól keres - az anyukájának a pasija, akkor hetente/kéthetente elvihetné hozzátok. Biztos szeretne bevágódni a barátnődnél, nem? :) Ez talán segíthetne ebben.

Remélem, hogy semmi sem fog akadályozni titeket a kapcsolatotokban!

2015. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!