Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztam egy lánybarátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy lánybarátommal. Megbeszéltük, hogy ez milyen jó volt, stb. , ls hogy lehetne több is. Csak attól félek, hogy így elrontjuk a barátságunkat, pedig már kb.8 éve ismerjük egymást. Szerintetek mit kéne tennem/ tennünk?

Figyelt kérdés
én 16/f ő 17/l
2011. ápr. 24. 22:36
 1/8 anonim válasza:
100%
a legjobb barátságól lesznek a legjobb szerelmek...;)
2011. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval :) Ha tényleg jó barát és jó volt vele a csók akkor miért ne? Engedjétek jönni azt, aminek jönnie kell ;)
2011. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazatok van, de pl. ő már nem szűz, én még igen, és mi van akkor, hogyha szar leszek az ágyban...? Oké, hogy barátok maradunk, mert az tuti, csak már nem lennénk annyira jóban, mint most...
2011. ápr. 24. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
ha járni kezdetek és szerelmesek lesztek, ezzel nem lesz gond:) ha egy lány szeret egy fiút, mindegy hogy teljesít első alkalommal, mindenféleképpen nyert ügy:) ne izgulj, tuti nem fogsz beégni
2011. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
járjatok, igaz szerelem..:) ne parázz minden fiú parázik attól hogy milyen lesz az ágyban és 10/2 rossz csak.
2011. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

állatira nem fogja érdekelni, h milyen leszel elsőre az ágyban. engem sem érdekelne, mert ez egy olyan szerelem kezdete lehet, ami rengeteg mindent felülmúlhat:)

17/L

2011. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is egyik lánybarátommal voltam együtt..nagyon jó volt,és barátok maradtunk utána is,sőt még szorosabb a barátságunk mint előtte. :)
2011. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se voltam szűz mikor a mostani párommal össze jöttem,ő viszot az volt...De nem zavart mien első alkalommal,mivel régebbről ismertem,és nagyon kedves meg minden,nekem ő az ideális:)

És be kell valljam h már a 2. 3. alkalommal nagyon jól teljesitett:D

2011. ápr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!