Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szolnatok hozza, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok hozza, ha a parotok ezt csinalna?

Figyelt kérdés
Baratom kijelentette, hogy kibekult a volt legjobb lanybaratnojevel. Remeli, hogy nem gond, ha talalkozik vele . Eloszor ravagtam, hogy nem. Aztan rajottem , hogy en ezt nagyon nem szeretnem mert szerintem 1. nincs fiu-lany baratsag 2. 1 eve 1 hetig kavartak (a baratom betette neki ) ilyen szinten . es most , ujra jo baratok akarnak lenni . Persze amikor ez tortent nem voltunk egyutt . Most a baratom aztmondja, hogy neki a lany olyan mint egy fiu es semmit nem akar tole csak beszelni vele . En teljesen ellene vagyok. Szerintetek bennem a hiba ?
2015. júl. 29. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd rá, mert ha nem akkor elveszíted:)
2015. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mNoémi válasza:
Az természetes, hogy aggódsz, de most csak annyit tehetsz, hogy megbízol benne és elhiszed, hogy fiúként tekint rá. Ha meg hazudott neked, akkor nem érdemel meg. Bízz benne! Tudom, hogy nem egyszerű, de menni fog! :)
2015. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké hogy barátok és olt köztük kavarás, de ha megbízol a barátodban és ő ezt érzi is, és szereted őt, és ő is téged akkor semmi nem fog történni.


Én barátomnak több lány barátja van köztük egy 35évs nő is a barátja munkahelyén ismerte meg és tartják a kapcsolatot járnak is egymáshoz. A barátomnak régebben olyan baráti köre volt ahol többnyire lányokkal volt együtt. Neki 19 éves korától egy csinos szőke lány a legjobb barátja. Köztük nincs se szerelem, se barátság extrákkal kapcsolat. Igaz mesélte hogy régen 20 évesek voltak akkor egyiküknek sem olt kapcsolata, együtt szilvesztereztek kettesben és volt köztük szex is kölcsönös örömszerzés céljából. Persze az volt az első és eddig az utolsó is köztük. A lány talált párt magának, 1 évvel később a barátom jött össze velem. Lassan 2 éve vagyunk együtt, a lány azóta szakított már a barátjával, de így függetlenként nagyon jól elvan. Én is összebarátkoztam a lánnyal de nem vagyunk annyira jó barinők, csak elvagyuk, időnként elhülyéskedek vele meg párszor voltunk már vásárolni meg a barátommal hármasba is mentünk erre arra, de semmi nincs köztük. Elején én is féltem attól hogy itt lesznek gondok főleg amikor összejöttünk és akkor a barátom 3 hónapig elhanyagolta a csajt és akkor ne is beszéltek hónapokig de végül, rendezték egymás közt az ügyet. Enge is zavart meg idegesített a dolog de megbíztam a barátomban, viszont egyszer ő észrevette ám rajtam hogy zavar a dolog és akkor részletesen megbeszéltük a dolgot hogy ez csak barátság és semmi extra nincs köztük, ezt próbáljam elfogadni hogy neki kevés barátai vannak és többnyire lányokkal tud jól kijönni. Én akkor beláttam hogy ő ilyen mert mi is nagyon jól megvagyunk és mi barátok is vagyunk nem csak szerelmes pár. Semmi nem történt köztük azóta sem, gyakran hülyéskednek és csipkedik egymást, de hát ez van már megszoktam, elfogadtam, megbízom bennük. A 35 éves nőben is megbízom igaz neki van egy 15 éves lánya akivel ugyanúgy jól megvannak, én is ismerem őket, kedves családnak tűnnek, a nő férje is totál rendes és ő is elfogadja hogy ők barátok, furcsállta az elején de sokat segített nekik a barátom és normális fajta. Van egy másik fekete hajú lány barátja akivel szintén jól elhülyéskednek és gyakran beszélgetnek meg járnak el csakúgy sétálni. Nincs ebbe semmi extra, elfogadtam. Nekem is ugyanúgy van egy fiú barátom akivel igaz nem vagyunk legjobb barátok, de sokszor mi is csinálunk közös programokat és ennyi. Vele köztünk semmi sem volt csak barátok vagyunk, neki van csaja, igaz ő vele annyira nem jövök ki jól mert ő nem tolerálja hogy a pasijának van egy lány barátja is, de elfogadta hogy ilyen is van.

2015. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! utolsonak meg azt szeretnem meg mondani, hogy kulon koszonom, hogy ilyen hosszut irt, es azt, hogy en ez elhiszem, hogy baratok de nekem akkor is rosszul esik az, hog nem velem, hanem egy masik lannyal mutatkozik . Es ezt kivulallokent meglatja valaki, az tok olyan, mintha megcsalna, vagy nem lenne minden oke koztunk . Ahh nemtudom nekem ezt olyan nehez elfogadni:(
2015. júl. 30. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:

figyelj szerintem még akar tőle valamit. más különben miért keresné?

nem tudom, nekem alap, hogy mióta a párommal vagyok és szeretjük egymást, azóta nem nagyon hat meg a régi pasik, kavarások.szóval ha rám írnak akár dumálni is nem sok kedvem van. ők a múlt, nem szeretnék velük találkozni, nem véletlenül nem velük járok. érted? szóval engem ez nagyon zavarna hogy mi a fenét akar most ezzel a lánnyal?

persze ne tiltsd meg neki, hogy találkozzon vele, mert annál rosszabb. de kérd meg, hogy őszinte legyen és hogyha akar valamit tőle akkor mondja meg neked és ne kábítson.

2015. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!