Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú szerintem én is neki csak egy a gond ő 18 én 14 mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
tipikus..
2015. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajongj érte! Olyan jó időszak ez. Írj hozzá vereseket, írj naplót. Majd 60 év múlva - mikor olvasod- olyan furcsa lágy édességet érzel a szívedben...
2015. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 év az lofa..
2015. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg tipikus.

Mit csinálj? Vigyázz a puncikádra, mert ha neked egy 18 éves srác kell, nem sokáig maradsz szűz (feltételezem, az vagy)..Kivéve persze ha nem vagy manipulálható.

Bocsi a vulgáris kifejezésért.

2015. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem értem mi a baj a négy év korkülönbséggel vicc, h ez is a csajokra jellemző, mindenből problémát csináltok gázak vagytok xd
2015. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok gáz csak az gáz hogy nekem a nagybátyám vele egyidős egy pár évig még szűz akarok maradni és fújj
2015. júl. 31. 12:09
 7/8 anonim válasza:

és fújj...na ezen szakadook:DD

18 éves...te 14....te még szűz vagy..ő valószínűleg már nem.....ha te nem fekszel le vele....hidd el baba,dobni fog...úgyhogy ne nagyon menj bele....

2015. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg közeledni, végülis a kor az csak egy szám :)
2015. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!