Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A osztálytársamba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A osztálytársamba vagyok szerelmes, de nem tudom mit tegyek. Hogy tudom elérni, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Ne hülyeséget írjatok. Amúgy nem csak úgy vagyok belé szerelmes, hanem olyan dugni való is. De leginkább szerelmes vagyok belé.

2015. júl. 31. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2015. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen
2015. júl. 31. 14:34
 3/9 anonim válasza:
Hát az a lánytól függ.
2015. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt hinné az ember, hogy mindenki tudja ezt az alap tézist: Házi nyúlra nem lövünk
2015. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves szabee666! Az ember azt is hinné hogy csak normális választ kap, de csalódni is lehet!
2015. júl. 31. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából én is alapjában véve mindig ezt mondom az ilyen osztálytársas cuccokra: Házi nyúlra nem lövünk... Attól függetlenül beszélgess többet vele, hívd el talizni stb.
2015. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk el hívom randira?
2015. júl. 31. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lövünk házi nyúlra.... de, döntsd el először, hogy meg akarod dugni, vagy szerelmes vagy belé:D
2015. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt az elvet vallom, hogy lemondani valami jóról azért, mert "házi nyúlra nem lövünk", baromság. Osztálytársammal vagyok együtt most is. De azért ne jöjj vele össze, mert "dugni való". Akkor, ha már nem bírod nélküle és hiányzik, sokat gondolsz rá, akkor igazán szerelmes vagy belé, na, akkor szerintem próbálkozz többel is. Igazából beszélgess vele, a humor nagy előny! :DD Én eleinte nem akartam összejönni a mostani barátommal, de a humora nagyot dobott az egész (amúgy fantasztikus) személyiségén. Szóval nem hülyeség, ha vicces vagy, sokkal több az esélyed. c:
2015. aug. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!