Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet egy fiút megszere...

Hogyan lehet egy fiút megszerezni vagyis elérni, hogy akár szerelmes legyen egy lányba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 21:45
 1/3 anonim válasza:

Ez nem így megy.

Majd jön magától.

Flörtölj vele.

2015. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, vagy legalábbis nem vagy csúnya nem lesz nehéz megszerezned a kiszemelt hímet, csak hívd fel magadra a figyelmét :)
2015. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a törődéssel..

én egy éve körülbelül elhatároztam(igen elhatároztam),hogy elérem,hogy belém szeressen egy fiú. meg is történt.. azzal nem számoltam,hogy közben én is beleszerettem.

az egész olyan lehetetlen lett... most nem vagyunk együtt,de még mindig szeretem.


hogy mi ebből a tanulság?

hogy ne a Megszerzésen legyen a hangsúly,hanem azon,hogy önmagunkat adjuk mindvégig,és a saját érzelmeink kimutatásával foglalkozzunk,ne a másik manipulásával.


én megtanultam. nagyon bánom,amit tettem. hiszek benne,hogy ez még megbocsátható,és egy szép napon újra együtt leszünk:)

2015. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!