Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok hozzá, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá, ha a baratnőtök találkozgat a volt barátotokkal?

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval, de szakítottam vele, de folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, néha találkoztunk is. Egyyszer írtam neki, hogy unatkozik a bnőm, írjon neki... írt. Amikor elmentem nyaralni elkezdtek találkozgatni, de elvileg csak barátok. (én szeretem a fiút, a szakítás stb okai nem lényegesek most) Engem ez nagyon zavart és mondatm is a barátnőmnek, de ekkor ő sértődött meg ezért bocsánatot kértem. 2 személynek mondtam ezt el és mindketten azt mondták, hogy őket is zavarná ez a kapcsolat. Ti mit gondoltok?

2015. aug. 1. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

1. Te szakítottál a sráccal.

2. Te mondtad a volt barátodnak, hogy írjon a barátnődnek.

Erre most te vagy felháborodva meg megsértve, hogy jóba lettek? Szerintem nem kéne ebbe beleszólnod, főleg, hogy elvben csak barátok, bár akkor se szólhatnál igazán, ha összejönnének, hiszen valójában te mutattad be őket egymásnak, te miattad kezdtek beszèlgetni. Az meg, hogy szereted a fiút, mostmár nem számít, mert te szakítottál vele.

2015. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem akkor mostmár edd meg amit főztél
2015. aug. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!