Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom szerelmez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom szerelmez valott nekem, én vissza utasítottam és ő megutált! Az én hibám hogy ennyire megutált?

Figyelt kérdés

Én ugy utasitottam vissza hogy azt mondtam neki: Nagyon kedvellek mint barátot de sajnos én nem érzem azt irántad amit te irántam.

Erre azt mondta hogy soha többé nem akat látni de beszélni velem! Mit tegyek? Az én hibám ez az egész??14/L



2015. aug. 1. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet belekellet volna menned,az én eggyik barátom 53 éves a felesége is 13 éves korukban barátok voltak a nő szerelmet valot a srácnak a srác nem volt szerelmes és látod mi lett kemény 30 valahány éve házasok.és megvannak 3 gyerekkel
2015. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A visszautasított szerelmesek rendszerint nagyon zokon veszik az ilyesmit. Nyilván nehéz feldolgoznia a kudarcot, de nem hinném, hogy te bármiben is hibáztál volna. Nem hazudtál, nem hárítottál, nem voltál bunkó. Pont azért veszélyesek ezek a helyzetek, mert könnyen tönkremehetnek a barátságok. Lehet, hogy ha túllép a visszautasításon, akkor meggondolja magát, de ki tudja.
2015. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem erősnek érezhette.
2015. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2es válaszoló jól beszél, nem tudja elfogadni, és saját magát hibáztatta csak ez rajtad jött ki, magát hibáztatta hogy miért kevés de téged osztott ki hogy miért nem elég neked..

Teljesen ismerős minden 4-5. ember ebbe a ,,hibába'' esik ne foglalkozz vele, majd lenyugszik

2015. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem nem a te hibàd. Ő nem tudta fel fogni hogy te csak barätkënt szereted,ës minek belemenni egy olyan kapcsolatba ahol nem is szereted a mäsikat. De mëg nem is fäjdalmasam utasitotad vissza. Tûl reagälta az egèszet ,ne aggodj meg nyugszik majd ës ujra barätok lesztek.
2015. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
ha a legjobb barátod lenne adnál neki egy esélyt..meg magadnak is.
2015. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy magadat hibáztasd, ez a tipikus szerelemből utálat átalakulás, neked ehhez csak annyi a közöd, hogy hoztál egy döntést, de emiatt ne utáljon már meg! Szerintem a barátságotok viszont már soha nem lesz a régi :(
2015. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól intézted, őszinte voltál és nem hitegetted őt feleslegesen, el kell fogadnia hogy ez a helyzet
2015. aug. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Te hogy éreznéd magad, ha mindennél jobban vágynál valamire, amit sosem kaphatsz meg? Ott van előtted, minden nap látod, érzed az illatát, de tudod, hogy sosem lehet a tiéd? Tudod te, milyen fájdalom ez?
2015. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem utál. De így könnyebb a csalódást feldolgozni. Biztos hiányzol neki és írna neked/beszélne veled, da a fájdalom miatt amit érez, egyelőre inkább ellök magától. Adj neki időt.
2015. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!