Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem legjobb barátomba aki lány!? 18/f

Figyelt kérdés

A gond az,hogy alapból nincsen sok barátom és vele nagyon sokat vagyok,próbáltam,hogy kevesebbet találkozzunk de úgy nem nagyon bírtam és nagyon hiányzott így ezt feladtam.Elmondanám neki,de félek,hogy utána rosszra fordulna a barátságunk,mert szinte biztos vagyok benne,hogy a válasz elutasító lenne,noha néha azért szoktak lenni biztató jelek,bár azokat lehet,hogy csak én beszéltem be magamnak,és mikor vele vagyok mindig olyan boldog vagyok és egész nap ő jár a fejembe.Sajnos érzelmileg kezdek egyre jobban "instabil" lenni és egyre jobban frusztrál hogy nem tudom kivel megbeszélni mivel vele szoktam mindent megbeszélni.

Tanácsokat szeretnék kérni,hogy mit tegyek.



2015. aug. 1. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig is az voltál,különben nem lennétek barátok.

Friendzone --> No chance.

2015. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki. Ha tényleg nagyon jóban vagytok, meg fogja érteni. Nekem is szerelmet vallott a legjobb fiúbarátom, a dolog nem volt ugyan kölcsönös, de a barátságunkat nem tette tönkre.

Szerintem tedd meg, mielőtt tényleg szétcsúszol érzelmileg. Akármi lesz a vége, könnyíteni fog a lelkeden, ha kimondod :) 16/L

2015. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mond el ebben kétségem sincs ne tartsd magadban.

De mint az első válaszoló is írta."Freind zone" Baráti terület gyengébbek kedvéért :D Ebből nincs ki út!!!

Nem akartam el hinni én sem és ez lett a vesztem nem hallgattam senkire pedig kellet volna.

Röviden le írom a történetem.Volt két lány barátom egyikbe bele szerettem másik a legjobb barátom lett.

Be vallottam hogy szeretem el utasított de maradtunk barátok.Persze nem adtam fel keresem a ki utat a freind zone-ból de nincs!!! 2.5 fél évig próbáltam ki jutni belőle annyit értem el vele hogy le feküdtünk párszor.De ugyan ugy tekintet rám mint barát semmi több szimplán testi vonzalmat érzett irántam.Én meg szenvedtem amiatt hogy testileg velem van titokban de

lelkileg nem az utcán soha nem fogta volna meg a kezem.

A vége az lett hogy vele is tönkre ment a kapcsolatunk "a barátságunk" és mivel a barátnője volt a legjobb barátom vele is tönkre ment az egész.

2015. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz bíztató amit írok, de őszinte. Amilyen szituban most vagy, az a legnehezebb amit el lehet képzelni, és nem sokszor van jó vége.

Saját példám hozom fel neked.


Volt egy barátnőm, ugyan nekem messze nem ő volt a legjobb barátom, de nagyon jól megvoltunk. Kezdetben nem tetszett annyira, és amikor megismertem, volt egy barátnőm akit szerettem.


1-2 hét múlva rájöttem: már nem szeretem a barátnőm, hanem időközben beleszerettem az új lányba. Még pár hétre rá szakítottam, és onnantól ezzel a lánnyal naponta beszéltünk, próbáltam tudtára adni, hogy tetszik. Nem nagyon kaptam viszonzást, pár hónapra meg is szakadt a kapcsolatunk. Ez tavaly tavasszal volt.


Tavaly nyáron aztán egyszer csak rám írt. Mintha nem is maradt volna ki 3 hónap az utolsó beszélgetésünk óta, ismét helyreállt a szoros kapcsolat. Én már nem éreztem semmit iránta barátságon kívül, túltettem magam rajta. Így ment ez egészen idén januárig, amikor is elkezdett érdekes jeleket mutatni. Kollégiumban élek, és még arra is képes volt, hogy teljesen magától eljöjjön meglátogatni (ez 3 óra oda, 3 vissza és 4 óra szabadidőm van). Mivel én már nem éreztem semmit, ezért nem akartam semmit, de lehetett érezni, hogy máshogy köszön: nem csak a szokásos puszi, hanem egy szerető, meleg ölelés is társult hozzá, amiből alig akart kiengedni. Nem bántam, de nem is nagyon viszonoztam. Azóta eltelt még fél év, mostanában folyamatosan vitatkozunk: már egyikünk sem képes barátként tekinteni a másikra, de mégsem akarunk búcsút mondani, ezért egy ilyen kellemetlen kapcsolat alakult ki, aminek egyikünk sem akar véget vetni.


Hogy ebből mi a tanulság? Nem fogsz ebből kijönni jól. Megpróbálhatod tudtára adni az érzéseid, ha nagyon nagy a szerencséd, viszonzásra találsz. Ha viszont nem - le kell küzdened magadban az érzést, és ha máshogy nem megy, lazítani a barátságon.

2015. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!