Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem magam tul rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam tul rajta?

Figyelt kérdés
Az exemet meg 1 ev utan is szeretem. Probaltam hatterbe szoritani van most baratom,gondoltam igy elfelejtem felevenkent ir egykori pasim,es mindig ujra jobban beleszeretek. Az utobbi idoben is elkezdtunk beszelni, remeltem ha megteszem a lepest akkor tobb is lesz koztunk. Elvesztettem vele a szuzessegem. De o csak le akart fekudni velem, elmondta az occsenek, pedig megigerte ez orok titok marad. Kitudja kinek mondja meg el...Ilyen helyzetben mit kellene csinalnom?

2015. aug. 3. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van most barátod, csúnya dolog az expasival foglalkozni. Ha annyira szereted és viszonozza, akkor hajrá. De én inkább azt mondom, hogy tiltsd le. Nem tudom hány évesek vagytok, de idővel találsz olyat, aki végleg elfeledteti veled az exed. Lehet, hogy a mostani lesz az.
2015. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Felejtsd el azt az exet! Nekem is volt ilyen és abba a hibába estem, hogy hagytam, hogy újra elcsábítson.

Volt egy srác összeköltöztünk de szétmentünk egy idő után de bizonyos okoknál fogva együtt lakunk már több mint egy éve és nekem így kellett túl lennem rajta, hidd el akkor neked is menni fog. Nem tudom mennyi idős vagy, sokat megéltem tiniként de itt vagyok és erősebb vagyok mint valaha! Ha viszont nem szereted a párod úgy akkor most szakíts vele mielőtt jobban fog fájni neki!

2016. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!