Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem, sajnos a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem, sajnos a mai nappal vége is szakadt hisz ma elballagott. Hogy tegyem magam túl rajta? Valószínű, hogy tetszettem neki én is, de ő se és én se mertem lépni. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Már maga az iskola rá emlékeztet, és a dalok amiket hallgattam mikor még volt remény..nem érdekel más..ő olyan fiú aki félénk, de tud hülyülni is. Nem tudom mi lesz így hétfőn..már arra is gondoltam (tudom hogy gáz:hogy ballagás után odamegyek és megmondom neki, hogy a mosolyával a puszta jelenlétével boldoggá tett) erre nem volt alkalom..de lehet jobb is.. mert elég hülyének nézett volna.. akinek volt plátói szerelme h élte túl?

2015. ápr. 30. 16:24
 1/8 anonim válasza:

És még mennyi ilyen lesz....

Túl lehet élni, majd jön más.

2015. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én sehogyan nem éltem túl,már egy éve nem láttam,d emég mindig eszembe jut,és miatta elcsesztem az életemet úgy érzem...miatta nem mentem egyből továbbtanulni,közben meg lett valakije...és most meg azért is nem megyek továbbtanulni,mert most meg felvitték a pontokat,és nincs annyi pontom...nevetséges vagyok.és mindez miatta...
2015. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es sajnálom, hogy így jártál, bár a nemed nem tudom, de egy lány/fiú sem ér annyit hogy a tanulmányaid elrontsd, én azt tanácsolom, hogy jövőre érettségizz újra vagy emeltezz valamelyik tantárgyból egyik ismerősöm is ezt csinálta csak ő idén, ne add fel sok sikert:)
2015. ápr. 30. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ballagj utànna..?
2015. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
válaszolj értelmeset vagy ballagj el te is valamerre..?
2015. ápr. 30. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz rá fb-n? Nekem is most ballag egy szívemnek kedves srác, de én pont emiatt léptem veel kapcsolatba 1 hónapja.... mert nem akartam sírni utána és bánni hogy nem tettem meg. Szóval szerintem beszélj vele fb-n vagy valami. Nincs annél rosszabb ha az ember úgy él hogy benne van a : Mi lett volna ha...? kérdés :) Bátorság! Ha gondolod priviben mesélek a saját sztorimtól ha érdekel :)
2015. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A 4-essel értek egyett, ballagj utána. Írj neki, hogy szeretnéd, ha találkoznátok, mert beszélnél vele. De ne fb-n beszéljétek meg, hanem személyesen. Legfeljebb nem jön össze, de nem bánkódsz tovább, hogy mi lett volna, ha... Mert én is jártam így, nem egyszer, nem kétszer, hogy nem kerestem, nem ballagtam utána, aztán meg bánkódtam... Azóta is rossz, ha rágondolok. :((
2015. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
..
2015. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!