Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kerlek szepen titeket. Azzonna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerlek szepen titeket. Azzonnal valaszoljatok. Lent minden megtalalsz Valami ötleteket tudnatok javasolni?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy fiuba.

11 hónapja ismerem és kb. 10 hónapja kezdtünk el járni.

5 hónapig jártunk de csak keveset tudtunk találkozni,

És ezért meg csalt.

Már barátnője van de nem rég találkoztunk és végig ölelgetett es csókolgatott és mondta hogy szeret.

Örültem mivel nagyon szeretem.

de még mindig barátnője van de engem is szeret de asztmondta hogy ő nem fogja otthagyni a csaját.

És nemtudnátok valami módszert hogy elfelejtsem??

Én 15 ő pedig 17 éves.

LÉCII GYORSAN VÁLASZOLJATOK


2015. aug. 3. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egy komoly kérdés?
2015. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy hulladékot, öld meg. ÖLD MEG!!!
2015. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%

"Módeszert"?


Kenegesd a problémás területet kamillával.

2015. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kill The Sexplayer ***** válasza:
*Módszert
2015. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért engedted hogy megcsókoljon ha VAN barátnője? Nem gondolod hogyha 1szer megcsalt, és most a barátnőjét is megcsalta -szerintem - veled akkor nem akar komoly kapcsolatot ? :)
2015. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát egy kicsit lehet hogy segít az ha valakinek kitálalod ezt az egészet és a fájdalmaidat. Találkozz sokat barátokkal újakkal régiekkel egyaránt. Legyél sokat társaságban/emberek között. Keress hobbikat. Olvass magazinokat. Nézz filmeket. STB.

Ha bármi kérdésed van vagy szeretnél beszélni akkor nyugodtan írhatsz.

2015. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
soha többet ne találkozz vele, és ne is lépj kapcsolatba vele
2015. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
há te butus vagy!! miért hagytad magad h megcsalja azt a lányt veled?! meg ha ilyen lúzer keress mást!!
2015. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
na, az ilyenekért szokott menni az általánosítás, a bunkókért vannak oda a lányok, ez a pojáca rögtön 2 csajt is megetetett
2015. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!