Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alkalmazás után azonnal...

Alkalmazás után azonnal látszik a dauer roncsoló hatása? SÜRGŐS MERT MÉG MA CSINÁLNAM LÉGYSZI VÁLASZOLJATOK

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni a dauert, és nagyon sok rossz véleményt hallottam, ezért gondoltam, hogy először kipróbálom egy tincsen valahol lent ahol nem látszik és ha nagyon megtöri akkor nem használom. Szerintetek? Amúgy természetes szőke derékig érő hajam van.

2015. júl. 1. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elrontod, akkor már frissiben látszani fog, de előfordulhat, hogy majd csak a következő mosás után derül ki, hogy nem sikerült.

Ha jól van megválasztva a dauervíz erőssége, ha a dauerolás szabályai be vannak tartva, akkor nem lehet baj.

2015. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magadnak? Ne tedd. Azonnal is érezhető valamennyire, de én akkor éreztem meg igazán mikor hónapokkal később kezdett lenőni és bebolyhosodni.
2015. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlueW(olf) válasza:

Ne csináld. Eleve nem tudod magadnak olyan szorosan becsavarni, ahogyan kellene, a hajad hossza miatt pedig még egy fodrásznak sem egyszerű feladat. Amikor frissen kész van, lehet, hogy nagyon szépen néz ki, de a dauervíz egy olyan erős anyag, hogy tönkre fogja tenni a hajad. Azon pedig csak a vágás segít. Elfelejtheted a hajad puhaságát dauer után. Ha mindenképp ki szeretnéd próbálni, keress egy fodrászt.


Üdv, egy fodrász

2015. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrászom azt mondta, nem hajlandó vállalni, mert annyira gyönyörű a hajam, hogy teljesen tönkre fogja tenni. Szóval én nem ajánlom, anya szokott csináltatni, de neki sehogy sem áll a haja, rövid is, nem roncsolja valamiért annyira, de én nem tenném tönkre a hajam.
2015. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a teljes hajamra szeretném csak a végébe kb egy arasznyi részre h legyenek benne loknik és nem azt a nagyon göndört. Így se tegyem?
2015. júl. 2. 14:21
 6/11 Nuvolyna ***** válasza:
ne! a férjem fodrász, elég neves szalonokban tanult és mivel nekem is ez az állandó problémám - loknikat akarok mindenáron :-) - ezért kifaggattam. Eleve dauer-ral nem loknis hajad lesz, hanem birkaszerű, ráadásul a szőke még seprűs lesz. És nem mellesleg elég erősen retro '80as évek...
2015. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Kár lenne a szép hajadért.
2015. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) pedig annyira szeretném azokat a loknikat....
2015. júl. 2. 14:41
 9/11 BlueW(olf) válasza:
Én annyira szeretnék egyenes hajat :D Nálam van az, ami neked kell, cseréljünk :D
2015. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Cserélnék én szívesen :)


Kipróbáltam egy ticsen, és semmi...begöndörödött de megvizeztem és újraszárítottam, de akkor már egyenes lett. Jajj és a seprű effektus azon a pár szálon látszik. Még szerencse, hogy nem tettem az egészre :)

2015. júl. 2. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!