Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Őrülten szeretem, de ő észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szeretem, de ő észre sem vesz. Mégis hogyan érhetném el, hogy észrevegyen? :O 19/L

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Tizenöt évesen új városba költöztem. Először nagyon nem szerettem, barátaim sem nagyon voltak, de aztán szerencsémre egyik nap találkoztam egy "bandával", akik a lakásunk előtti kosárpályán őrültködtek. Kíváncsi voltam, lementem hozzájuk, hamar össze is barátkoztunk. Volt ott egy szőke hajú, baba arcú srác, akibe azonnal beleszerettem. Nagyon jó barátok lettünk, de sajnos semmi több. Azóta négy év telt el, még mindig iszonyatosan bele vagyok esve, de nem tudom, mit tegyek. Ideje lenne már lépnem vagy ilyesmi, mert ketyeg az óra. A baj csak annyi, hogy jelen pillanatban barátnője is van. Mit tehetnék? Hogyan vonhatnám magamra figyelmét? Foglalkozzak a barátnővel?

2015. aug. 4. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajnos ez a tipikus esete annak, hogy ezzel már elkéstél
2015. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval semmi esélyem akkor... :'(
2015. aug. 4. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
babaarcú? biztos ?
2015. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most már talán annyira nem baba arcú, de négy éve még az volt :) De még most is awhhh! Meghalok, ha nem kapom meg.
2015. aug. 4. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyere, engem megkaphatsz :3

Egyébként meg, ha van barátnője... és van eszed akkor nem kezdesz ki vele. Neked hogy esne, hogy van egy barátod akivel szeretetiek egymást...és egyszercsak a semmiből jön egy lány aki elveszi őt tőled. Gondolom nem repesnél az örömtől. Szóóval, maximum csak beszélgessetek, tudj meg róla tőbbet, ismerd meg amennyire csak lehet. És taláán, mondom taláán ha szakítanak akkor majd te szépen vígaszt nyújtasz neki, ott leszel mellette, átsegíted a dolgon. De igazából a te döntésed.. ez csak egy ötlet / tipp :)

17/f

2015. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hihi, aranyos vagy:) Igen, tényleg fura lenne, ha pont most rárontanék, hisz volt rá négy évem és én csak halogattam, szóval nagyrészt az én hibám. Hagyom őket, mert tudom, hogy nagyon szereti a lányt:) Aztán majd ha szakítanak esetleg bepróbálkozom. Csak a barátságunkat féltem nagyon... :(
2015. aug. 4. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Már miért késett volna el? A párkapcsolat nem futóverseny, hogy aki először célba ér, az birtokolja a trófeát élete végéig. Ha jobban illesz a fickóhoz, kérdező, el tudod csábítani. Ha pedig el tudod csábítani, tedd is meg, mert valami klappol közöttük. De vigyázz! Amint a fenti képlet mutatja, nem elég valakit megszerezni. Megtartani is tudni kell.
2015. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem normális ember két boldog ember párkapcsolatába nem akar beszállni harmadiknak...


Kérdező: 4 év alatt nem volt senkid? Ha idáig őrá vártál, akkor a fiatalkorodat gyakorlatilag elpazaroltad.

2015. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Utsó, te valóban tini vagy. Én csak azért jöttem kivételesen ide, mert kérdező 19 éves. De elmondom, hogyan megy ez Felnőttéknél. Megszerzem, akit kinéztem magamnak, ha a fene fenét eszik is. Nem nézem, van-e valakije, mert ha el tudom venni, nyilván annyit is ér az egész kapcsolat. Itt nincs helye a széplelkeknek. Az élet kegyetlen harc, és a túlélés a tét. A gének továbbvitele.
2015. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9: Tévedsz, huszonéves vagyok. Igen, igazad van, ha valakit lehet vinni, az a kapcsolat nem sokat ért.

De szerintem akkor sem normális két ember közé beférkőzni harmadiknak. Ennek se te, se én, senki nem örülne, ha valaki rámászna az aktuális párodra, függetlenül attól, hogy elveszi-e vagy nem.

2015. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!