Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a konkrét gond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a konkrét gond velem? 17/F

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ezt a kérdést muszáj kiírnom magamból.Tehát alapvetően egy csendes nyugodt lélek vagyok ámbár tapasztalataim szerint vonzó lehetek (190 cm, 90 kg, izmos). DE, hogyha bármilyen formában kommunikálni kell egy lánnyal egy nyuszi leszek egy igazi passzív mimóza. Valószínüleg komplexusom is van a gyerekkorom miatt de azthittem ez nem fog akkora behatást gyakarolni. Képtelen vagyok nyitni egy lezárt széf vagyok, ami már csak tetőzi a dolgot, hogy valaki ezért már melegnek tituál, ami nekem rohadt rosszul esik (bocs melegek) én már nem tudom mihez kezdjek. Mindenkit jobbnak hiszek magamnál, nem vagyok semmire sem büszke ami én vagyok, látszólag minden rendben de egy beteg ember vagyok. Én nagyon szeretnék valakit igazán szeretni, de a föntiek eltaszítják a lányokat. Szóval szerintetek pszchiológus vagy ilyesmi segítene? Valami nagyon eltört bennem :(

2015. aug. 4. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanilyen vagyok...

Egyik baratnőm is állandóan megkérdezi, hogy biztos nem vagyok-e leszbikus.

2015. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy te is ilyen problémával küzdesz, reméltem, hogy én vagyok az egyedüli.
2015. aug. 4. 23:57
 3/5 anonim válasza:
Én is hasonlóképp vagyok. Egyelőre még nem találtam rá a megoldásra sajnos.
2015. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés? szimplán nincs önbizalmad, komplexusa az emberek 100%-nak van, át kell hidalni. Nincs rá biztos recept, találj vmit ami önbizalmat ad, meg beszélgess akkor először olyan csajokkal, akik totál nem vonzanak és rájössz, hogy nem harapnak.
2015. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
onbizalom hiany..es kisebbsegi komplekszus(talan) ezt le kell gyoznod..probalj nyitni a lanyok fele..ha felsz akkor is csak igy gyozheted le..alapjaraton nem tunsz a leirtak alapjan rossz embernek csak felenknek..sok sikert :)
2015. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!