Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a gond ezzel a kérdéssel,...

Mi a gond ezzel a kérdéssel, miért nem jelenhet meg: "Szívetek szerint hány gyerek szülését, felnevelését vállalnátok?" Nem elég konkrét?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert mint írtuk is neked, ez nem egy csevegős oldal.

Itt olyan kérdések vannak, melyekre létezik helyes válasz, melyet az információszerzés miatt írtak ki, melynek a válasza hasznos lehet, és meg lehet tudni belőle valamit.

Olvass vissza, az itt kiírt kérdések ilyenek.


Ha ekképpen szeretnél beszélgetni másokkal, ajánlom neked a Hoxa portál fórumait:

[link]

2008. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a 'Mi volt az életedben a legnagyobb testi és a legnagyobb lelki fájdalom?' kérdés nem csevegős?
2008. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én igazat adok a kérdezonek! Néha jobban is átgondolhatnák, hogy milyen kérdéseket torolnek! Mert furán dontik el!

Amugy én ketto gyereket akarok/ szeretnék. Remélem majd osszejon:)

Szép napot!

2008. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minnél több annál jobb(na jó 4 nél nem többet) ...:P (én például szeretem a hangzavart és a nyüzsgést ) meg amennyit az egészség és a pénz enged
2008. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A "Mi volt az életedben a legnagyobb testi és a legnagyobb lelki fájdalom?" kérdésből esetlegesen megismerheti önmagát az ember, ezért elfér az önismereti kérdések között. Egyébként ugyanaz a felhasználó írta ki azt is, mint ezt.


Akkor is úgy gondoljuk, hogy nem szeretnénk, ha elárasztanák az oldalt a "Hány éves vagy?", "Hány gyereked van?", "Hány gyereket szeretnél?" jellegű kérdések, hiszen abból, hogy 3-an válaszolnak erre a kérdésre, semmilyen infót nem lehet levonni, így nem az oldalra valók.

2008. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

már ne is haragudjatok, kedves moderátorok, de hogy ismerhetné meg az ember önmagát abból, hogy mi volt a másik ember legnagyobb testi fájdalma... de az önismereti kérdések közül egyiknek sincs gondolom gyakorlati haszna. ennek ellenére sztem a legjobb kategória.

akkor inkább, ha már nagyon moderáláskényszeretek van, javítsátok ki a durva helyesírási hibákat, és töröljétek ki a tényleg felesleges kérdéseket.

2008. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az önismereti kérdéseknek nem az a lényege, hogy másról megtudj dolgokat, hanem hogy válaszadóként elgondolkozz a kérdésen, s ezáltal jobban megismerd önmagad.


Rengeteg durva helyesírási hibát javítunk, de mindent kapacitás híján nem vagyunk képesek kijavítani. Persze ezzel sajnos ti nem szembesültök, hiszen a kijavított hibákat nem látjátok már, csak a megmaradtakat.

Ugyanez igaz a dupla kérdésekre. Nem látjátok, hogy mennyit törlünk duplázás miatt, mert már nincsenek az oldalon, így csak azokat látjátok, amik megmaradtak.


Másrészt ez a beszélgetés már nagyon off, és nem tartozik a kérdéshez, úgyhogy itt fejezzük be.

2008. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másként megfogalmazva simán választ kaphatnál a kérdésr. Pl. "Általában hány gyereket lehet manapság vállalni?" Erre mindenki oda fogja írni, hogy ő mennyit vállalna. Nem tudtok kérdezni, az a baj.
2008. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!