Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért ilyen a szerelem? Mért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen a szerelem? Mért létezik? Mért nem bír végre megszűnni, vagy úgy csinálni a dolgait hogy az jó is legyen? 15F

Figyelt kérdés
Ezt nem akarom elhinni már tényleg!! Van egy lány akinek tetszem, de ő nekem nem, és van egy másik lány aki nekem tetszik, de én meg neki nem, és most kettőnknek ezért rossz, aki meg nekem tetszik annak azért rossz, mert ő is belezúgott egy srácba, az meg azt nem viszonozza.. én viszont nem akarok nélküle lenni, egyszerűen fáj!! Egyszerűen csak azt akarom hogy vége legyen az egésznek(aki gondolkodik már érti mire gondolok)!!!........... Mit tegyek? "Jön majd más" nem érdekel, a majd az majd lesz, a most az most van. és nekem most fáj..
2015. aug. 5. 17:04
 1/6 anonim válasza:
Próbálj nem rá gondolni , tudom , hogy nagyon rossz érzés próbáld magad valamival lekötni, hogy ne gondolj rá. Tudom milyen rossz érzés nekem is volt már ilyen egy elérhetetlen szerelem. Én 3 évig szerelmes voltam belé , de muszáj volt elfelejtenem mert szinte belebetegedtem . Én azt tudom tanácsolni beszélgess sokat erről a barátaiddal ők támogatni fognak .Nekem is ez segítet . Nyugodj meg még jönni fog ezer lány akinek viszont te fogsz tetszni és neked is ő. És hát a végén úgy is happy end lesz .
2015. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
15 éves lány vagyok úgy hogy egy cipőbe járunk :-).
2015. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# remélem igazad lesz.. a "barátokat" hagyjuk mert csak a képük nagy de amikor segítség kéne sehol senki.. szólőkkel is sok a vita meg.. áhh.... egyszerűen el akarok felejteni mindent. am meg nem olyan egyszerű elfelejteni őt mert 12 éve ismerem és sokáig tetszettünk egymásnak csak elköltöztek és nem beszéltünk aztán megtaláltuk egymást neten és beszélgettünk és ő már nem, de én még igen úgyhogy király, mit ne mondjak, egyszerűbb lenne véget vetni az egésznek mert már istenemre mondom, nagyon unom.

2# Az jó. fogadunk ha azt írnám h akarsz e beszélni ilyenekről, akkor azonnal 10-en válaszolnának legalább, h ez nem társkereső?..

2015. aug. 5. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az élet ilyen, lesz még hasonló, hidd el hát ilyen esetbe szívet kapcsolj ki és a észre hallgass logikus gondolkozás hogy neked mi jó hogy ne tegyen szét idegileg meg szívedet se b*ssza szét. amúgy amit írtál a 2. válaszra,

...'''és mivan akkor ha itt ismerkednétek meg,,'' vagy bárkivel is itt ismerkednél meg?? Mi közük hozzá :)

Pacsi sok sikert

Aztán csak sok ésszel :) ne tedd tönkre magad egy lányért,

nem mesélem el a sztorim mert ez nem az a hely. De hidd el nem jó amikor a idegrendszered megy rá 1 csajra

(kor:17)

2015. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# köszi a választ. tudom hogy nem jó, de.. nem tudok mit tenni ez ellen. szeretem őt, és bármit megtennék érte.... meg eleve az, hogy a körülmények eléggé olyanok, hogy az idegrendszeremnek annyi, + még a szívemnek is K.O. és a logikus gondolkodásról inkább nem is mondok semmit. köszi a választ :)
2015. aug. 5. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva azt tudom mondani, hogy ne beszélj vele, ha nen látod, találkoztok stb. akkor nincs mi negerösítse benned a róla alkotott "rózsaszín képet", szép lassan észreveszed, hogy vannak rossz tulajdonságai, illetve, hogy akármit teszel akkor sem lesz a tiéd.

Nehéz, de beválik, csak be kell tartanod, tapasztalatból beszélek, nekem nár majdnem sikerült, de aztán ráírtam, mert már azt hittem, hogy már nem érzek iránta "úgy" de aztán amikor végeztünk újra elkezdett hiányozni, tehát ismét belèszerettem.

Szintén 15 éves fiú vagyok.

2015. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!