Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Letezik, hogy ne tudjam kibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik, hogy ne tudjam kibe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Marmint teljesen ugy erzem, mintha szerelmes lennek(igen, voltam mar sajnos). Es egyszeruen nem tudom kibe. Valakivel volt mar ilyen, esetleg el tudna valaki magyarazni mi van velem?

15/f



2015. aug. 3. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
vágysz egy kapcsolatra
2015. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne siesd el
2015. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hali!Szerintem nem létezik ilyen.Ötletem sincs, mitől lehet ilyen érzeted.
2015. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen talan kapcsolatra van szuksegem, de hat mindenki tudja hogy nem ugy van az, ahogy annak mennie kellene.
2015. aug. 3. 00:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Szerintem is magára egy kapcsolatra vagy magára a szerelemre vágysz, ezért érzed ezt. És ez nem igazi szerelem, ahhoz kell egy másik fél is, aki viszonozza. :)
2015. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Talalkoztal mar a viszonzatlan szerelemmel? Akkor allitsd azt, hogy 2 fel kell hozza.
2015. aug. 3. 00:21
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, igen, nagyon is ismerem a viszonzatlan szerelmet, de azért köszönöm a lekezelő hozzászólást, kedves Kérdező. :) Nagyjából 5 és fél éve kínlódom csak tőle, éppen ezért is írtam, hogy egy IGAZ szerelemhez két fél kell, ahol mindkettő viszonozza is azt! A viszonzatlan szerelem más, vágyakodsz, idealizálsz, az elérhetetlent akarod, míg egy valós szerelemben ott van melletted a szerelmed, igazán át tudod élni az érzéseket, stb. De mindegy, úgy tűnik, már egy rendes, segítőkész válaszhoz is ez a lekezelő és "agresszív" stílusú komment jár. :)
2015. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnalom ha megsertettelek, nem ugy gondoltam. Kemeny lehet az 5 ev, irigylesre melto a kitartasod. Illetve ez nem is kitartas, nem tudom pontosan minek is nevezzem.
2015. aug. 3. 00:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj! :) Igen, tényleg nagyon kemény. És tényleg nem is igazán "kitartás", sokkal inkább h*lyeség a részemről, de hát sajnos ez van. :) Az érzéseimet befolyásolni nem tudom...
2015. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszeljunk privatban? Szivesen meghallgatnalak a reszletekrol, ha van kedved!
2015. aug. 3. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!