Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen normális elveszten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen normális elveszteni a szüzességet? Ti hány évesen vesztettétek el? Fájt? 16/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 02:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem 16+ a normalis de lehet csak azert mondom mert en 17 evesen vesztettem el. Igazabol akkor erdemes elveszteni ha ugy erzed keszen allsz ra es nagyon szereted a parod ( en 15 evesen ismertem meg az enyem es keresemre vartunk a dologgal 2 evet)

Nagyon vigyazott ram viszont elegge fajt de a 3-4. alkalommal mar egyaltalan nem fajt.

Nem csak azert faj a szuzesseg elvesztese mert atszakad a szuzhartya hanem azert is mert azelott nem jart meg ott ilyesmi es szuk a vagina.

amugy nem kell tole felni :) Van akinke kicsit sem faj, csak gyozodj meg rola,hogy a megfelelo fiu kapja majd. Ebbol az ajandekbol csak egy van ;)

18/L

2015. aug. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot,sokat segítettél :)
2015. aug. 7. 02:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ideális inkább.

Adott életkor felett már minden korban normális elveszteni, ha nem lenne az, akkor mondjuk 50 évesen már ne is veszítsd el, mert nem normális.


Szóval, na ideális.


Hát kiskorú ne legyél. Tehát 14+, a felső határ 20, onnantól kezdve már szerintem exponenciálisan erősödik a megléte okozta frusztráció.


de ez csak elvi megválaszolása a kérdésednek, és erősen függ attól, ki hogyan gondol saját szüzességére és annak elvesztésére.

2015. aug. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok es orulok,hogy segithettem ha van kerdesed meg nyugodtan irj privatot :)
2015. aug. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Én 16 évesen veszítettem el. Fájt azért, de nem volt vészes, a partner tudta mit hogyan kell. :)))

Szerintem is 16 felett ideális elveszíteni a szüzességet, 15 határ eset. Az alatt senkit sem biztatnék rá ha úgy érzi akkor sem, dolgoznak a hormonok, de nem abban a korban élünk, hogy az ösztöneink vezéreljenek. Azért egy általános iskolás mégse szexeljen, legalábbis én nem értek vele egyet... Mondjuk van akinek még 18 évesen sem kéne, mert annyira felelőtlen. Fontos, hogy valaki felelősségteljes és tájékozott legyen a helyes védekezésről, kockázatokról. 17/L

2015. aug. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
95%
Én is 16 évesen vesztettem el, igazából a múlt hónapban. Elég érettnek éreztem magam hozzá és, ami a legfontosabb, hogy biztos voltam a páromban, tudtam, hogy vigyázni fog rám és nem tenne semmi olyat, amit én nem szeretnék. Majdnem egy éve vagyunk együtt szóval hagytunk időt megismerni egymás testét a szeretkezés előtt, ami szerintem nagyon fontos! Az első persze fájt, nagyon. Nem akarok megijeszteni senkit, de sokkal jobban fájt, mint, ahogy azt vártam. De, ha szereted a párod ennyit kibírsz érte, sőt magadért is, hiszen az utána lévők már neked is élvezhetők lesznek, legalább is mi már nagyon belejöttünk. :D Nem kell félni, nagyon jó dolog ez, főleg, ha az ember tiszta szívből szereti azt, akivel csinálja. A legfontosabb, hogy önmagad tudj lenni a párod mellett, meg tudj nyílni előtte és szerelemből csináld! :)
2015. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem akkor ideális, ha lelkileg készen állsz rá és a párodban tökéletesen megbízol...az alsó korhatár mint 16 egyet értek, de a felsőt nem értem...a 21. szülinap előtt ha még szűz az illető akár akarja akár nem el kéne mennie hogy ő most elveszti, mert 21 évesen már gáz szűznek lenni? Nagyon nem értek evvel egyet. Ha valaki lelkileg még nem áll készen 20 évesen, akkor nem áll készen. Az meg ne érdekeljen hogy ki mit gondol. Az hogy fáj e meg emberfüggő. Ha azt akarod, hogy ne fájjon, akkor maszturbálj, azáltal megismered a tested és tudod segíteni a partnered ha még ő is kezdő, hogy mit hogyan csináljon, hogy neked az a lehető legkevésbé legyen kellemetlen.
2015. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

16-tól szerintem normális :D

Nekem fájt, de persze ez sok mindentől függ.

16/L

2015. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
83%
12 voltam, ami nem jelenti azt hogy ezt másnak is így kell csinálni
2015. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
12? lány vagy fiu?
2015. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!