Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szervusztok! A lényeg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szervusztok! A lényeg, hogy én 12 éves lány vagyok, volt egy osztály társam aki kb.1 évvel ezelött kezdet furcsán viselkedni. A barátnöim világosítottak fel, hogy tetszem neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most az a helyzet, hogy én eljöttem abból a suloból de még mindig nagyon sokat gondokok rá. És még az a kérdésem, hogy van két lány, (barátnök) de nagyon rosszba voltunk, mert én öket ki nem álhatom mert buta libák, ök meg az irigyeim, mert nekik is az a fiú tetszik (meg mindenki más..) és most mindketten bejelöltek facebookon. Nem tudom, hogy megírjam-e nekik, hogy "bocs de semmi közöm hozzád." vagy vissza jelöljem-e. ?? Amúgy csak: hogy tisztázzuk, okosabb vagyok az átlagnál. Elöre is köszönöm. És bocsi, de nicsen hosszú Ö-m. Ja és ha nagyon negatív a véleményed, inkább tartsd meg magadnak.

2015. aug. 8. 00:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szervusz! Ezt többször elkellett olvasnom, hogy megértsem, szóval megtartom magamnak a véleményem
2015. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
1. Nem vagy okosabb az átlagnál 2. A te döntésed hogy visszajelölöd őket vagy nem 3. 12 évesen aludni kellene nem gyakorin értelmetlen kérdést kiirni 14/f
2015. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, de ez szerintem azért van, mert én nem vagyok okosabb az átlagnál :(
2015. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Hehe. Nagyon aranyos (és okosabb az átlagnál) kislány vagy. Ha jól értelmezem a kérdést akkor arról van szó, hogy bejelölt téged két kislány akik barátnők, de rosszba voltatok akik buta libák( nagyon), az irigyeid és még az a fiú is tetszik nekik aki neked? Értem. Ehhez nem vágom miért kell a mi véleményünk. Ezeket a csúnya lányokat szerintem ne jelold vissza.. A 12 évesek éa világrengető problémáik. 14/L
2015. aug. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
35%
Szia! Tetszik neked a fiú? És azokat a buta libákat meg nem kell figyelembe venni mert amúgy is mit tudnának tenni veled? Megvernek? Azt kétlem. De ha nem akarod hogy bunkónak nézzenek visszajelölheted ōket. Jah, nekem sincs hosszú ö...Sziera,13,Borsod
2015. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy elírtam, de ök piszkáltak és irígykednek mindig rám. És nem úgy értem a "buta libákat" mint egy kamasz kifejezés, hanem rájuk nincs jobb szó. Tanácsra számítottam. Akármilyen furcsán is hangzik, igen, okosabb vagyok az átlagnál. Soroljam, hogy miben vagyok kiemelkedö, vagy mit vártok? Egyébként rossz az alvókám, kettes. Kérlek tanácsot adjatok ne leszóljatok, úgy, hogy nem is ismertek. Várokmég válaszokat, inkább tanácsokat.
2015. aug. 8. 09:54
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Sziera! Igazad van. Meggontolom, hogy vissza jelölöm öket, csak az egyikük anyukája az iskolába dolgozik és neki is köszönhetöen kellet iskolát váltsak. Szeretem a fiút nagyon, teljes szivemböl, csak nem tudom, hogy mit tegyek. Tudom, hogy ö is komolyan gondolta az érzéseit. Felkeressem? Vagy majd ö fog keresni?
2015. aug. 8. 10:08
 8/17 anonim válasza:
Figyu nem vagy okosabb az átlagnál csak a tanulmányi eredményeid jobbak az átlagnál nem ugyan az mert az átlag magasabb lenne ha odafigyelnének a diákok az órán de nem figyelnek oda szóval őkis vannak olyan okosak mint te csak nem figyelnek
2015. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Miiiii...aaaa...****

Mit érdekel téged az egész ha már úgyis eljöttél abból a suliból

NEHOGY visszajelöld őket ,ha úgysem a barátaid!!!

Sz@rd le az egészet mert A VOLT ELMÚLT!!!

2015. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem hogy aludtál volna a fenébe inkább.
2015. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!