Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csábíthatnám el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el?

Figyelt kérdés
14/L. Az osztálytársamról van szó. Ő 15 éves. Szerelmes vagyok belé már egy jó ideje (kb másfél éve). Van neki barátnője,de az olyan egyik napról a másik napra jött. Feszt ott smároltak előttem suli után, nem olyan mintha annyira dulna a szerelem (ezt abból veszem ki, hogy mikor smárolnak mintha fel akarnák falni egymás, nem olyan mintha annyira nagy lenne a love). Én meg nem vagyok olyan szép, de csúnya se. Szebb mint az a lány. A többi osztálytársnőm is lecsúnyázta. Szóval lesz augusztusba egy osztálykirándulás és ő is ott lesz. Hogyan tudnám elcsábítani. Néha úgy vélem, hogy szeret. Van egy sztori amire alapozok. Ha valakit érdekel irjon privit. Lécci adjatok ötleteket. Hülyék kíméljenek. Ez komoly.

2015. jún. 23. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is írhattam volna, néhány mondattól (a másik lány csúnyább nálam) eltekintve. Nálam is voltak jelek, de aztán mégse. Kiderült hogy nem szeret. Én is próbálkoztam a csábítással, de hiába, aki nem szeret az nem szeret :(
2015. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csábítsatok el engem. :P
2015. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!