Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolják azt egyesek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt egyesek, hogy a kiszemeltjük szeretik őket?

Figyelt kérdés

Annyi "szerintetek szeret?" kérdés van..azért ha valaki sokat nézi a másikat vagy próbál nyitni felé, az nem egyenlő azzal hogy szereti..ahhoz több kell hogy az a valaki szeressen..

Mit gondoltok erről?



2015. aug. 8. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A szerelem vakít.. engem elutasítottak, de "nyitott" felém (nem a lábaival), de a következő elutasításnál feladtam.
2015. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Csak mert akit kiszemelünk az tetszik nekünk és szeretni akarjuk így elhitetjük magunkkal hogy ő ugyan ezt akarja és hasonlóan érez mert így könnyebb.

Érted?

Mert ha folyton negatív az ember lemarad mindenről vagy ezzel taszítja el a társ jelöltöket önmagától.

2015. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egész egyszerűen a remény miatt. Azt szeretnék, ha szeretné őket, így erre koncentrálnak, plusz minden apró kis rezdülését figyelik, fel is nagyítják egyik-másik tettét/tekintetét/akármijét, és önkéntelenül is, de belemagyarázzák, hogy talán lehetséges, hogy (mégis) szereti őket.

Tapasztatból írom sajnos...:(

19/L

2015. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*tapasztalatból
2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak reménykednek. Mindenki titkon bízik abban... Vagy nem titkon, hogy aki tetszik nekik az szereti őket.

Nálunk minden lány azt hiszi, hohy odavan értük mindenki. A csúnya meg dagadt lányok is azt hiszik hogy ők a bombanők és majd valami menő szekszi pasiuk lesz. Na persze.

2015. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, miért lett mindenki lepontozva a jó válaszok ellenére.:P
2015. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem mindig igaz,hogy valaki azt hiszi,hogy a kiszemeltje szereti,suerintem többen vannak,akik nem adják a másik tudtára,hogy tetszik,csak várják a csodát,hátha egyszer a kiszemelt jön rá magától.:D
2015. aug. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
LOL én annyit csalódtam már, hogy inkább nem merek beleszeretni senkibe. Tudod ha tisztába vagy hogy úgyis csalódni fogsz, és te nem kellesz senkinek, akkor nem szeretsz bele senkibe.
2016. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!