Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Ti mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mennyi ideig vagytok hajlandóak várni egy lányra? Mennyire vagytok kitartóak?

Figyelt kérdés
Vagy igazából 1-2 hét után feladjátok és mentek egy könnyebben kaphatóhoz?

2015. aug. 9. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A várást mire érted, hogy a barátnőm legyen, vagy hogy végre megdughassam?
2015. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Az attól függ...ha en igazan szeretek valakit akkor akar örökké is. Például az a lány akit szeretek es tudom hogy együtt lehetnénk akkor várnék ra a halálomig is.


17/F

2015. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel valaki, akkor akár hónapokig is próbálkozom. Persze ha látom, hogy nem zaklatásnak veszi. De ha valakivel már együtt vagyunk, akkor szexre nem várnék túl sokat. Pl. hosszú hónapokat vagy éveket. Szűz csaj semmiképpen sem kéne.
2015. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát olyan 2-2.5 év a küzdelmi limitem. Bár ez a negatív és a pozitív élmények arányától is függ. De kitartó embernek tartom magam, tényleg csak akkor adom fel, ha úgy érzem, hogy maradéktalanul minden kártyámat kijátszottam. - eredménytelenül

19/F

2015. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb 3 honapig erdekel a dolog es rajta vagyok azon hogy megkaphassam. Aztan mar nem igazan.
2015. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

A baratom 2 evet vart ra,hogy teljesen megkaphasson. Ennek ket oka lehet,

1) Orulten szeret

2) Bitang Jo no lehetek

18/L

2015. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sokáig. 2-3 hónap lenne a maximálisan ésszerű, afölött már önszopatás. Nem k..rvák kellenek nekünk, de nem is apácák, akik szándékosan szo.patják az udvarlóikat.
2015. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1 hónap max
2015. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1 éve tart nálam, de még mindig hajtok érte. És szerintem ez egy hamar nem fog csökkenni.
2015. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 HorusS ***** válasza:
Nekem is . Eve tart mar es szerelmes vagyok bele szoval csak talalkozgatok vele mind "baratok" aztan hatha :) egy ideig meg nem fogom feladni pedig anyira szeretnem sokszor :)
2015. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!