Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol korrepetálásért mennyit...

Angol korrepetálásért mennyit volnátok hajlandóak fizetni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy tanítanék diákokat nyáron/hétvégenként. Nem feltétlen haladni magamtól egy könyvben, hanem például hogyha az illető középiskolás akkor újra átmennék a heti anyagon vele. Milyen hosszúságú órákat ajánlanátok? Mennyit kérjek el egy alkalomért?
2015. júl. 30. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy ezt a tevekenyseget Budapesten a 12. keruletben vagy Pecsett a Rozsadombon tervezed folytatni. Nem mindegy tovabba az sem hogy van e kepesitesed illetve gyakorlatod.


Ezektol fuggoen egy 60 perces oraert szerintem 2500-5000 forint realis.

2015. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tanári képesítésem nincsen, egyedül egy felsőfokúm. Az életem elmúlt két évét nyelviskolában töltöttem, sok tanárom volt akiktől jó tippeket kaptam tanítással kapcsolatban és megpróbálkoztam már ismerős felkészítésével is ahol egész jó visszajelzést kaptam.
2015. júl. 30. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én, mint leendő tanár, azt mondom, hogy egy 60 p-es óráért, amíg nincsen annyi rutinod illetve képesítésed, pofátlanság ilyen 2000 -nél többet elkérni. De hát.. kereslet-kínálat. :)

Az, hogy tudod a nyelvet, nem feltétlenül jelenti azt, hogy jól tudod is tanítani. Próbáld ki magad, aztán majd kialakul.

2015. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Isten ments, 2000-nél többet eszembe sem jutott kérni. 1000-1500 között gondolkodtam. Tényleg, mondhatni 'mókából' csinálnám. Azért is gondoltam csak korrepetálásra, heti anyag átvételére, hogy ne az alapoktól kelljen kezdenem és nehogy elcsesszem
2015. júl. 30. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
1500-2000 az átlag.
2015. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2015. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!