Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden praktikát bedobva van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden praktikát bedobva van esélyem visszahodítani?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit tavaly ismertem meg,bulikban találkoztunk hébe hóba,néha poénkodtunk meg dumáltunk,de nem volt annyira bizalmas akapcsolatunk.Aztán októberben elkezdtünk vavarni(szexen kívül minden).Akkor túl voltam egy olyan periódusomon,hogy nagyon sokan kihasználtak és azt gyakoroltam,hogy tudnám lány létemre elválasztani az érzelmeimet a testiségről,pusztán racionalitásomra hagyatkozva.Ezért azt hittem nem lesz semmi..őis olyan mint a többi.Aztán elkezdtünk egyre többet beszélgetni és egy mély barátság lett belőle,viszont kavartunk is közben.Mindenhová együtt mentünk,főleg ő hívott.De azt mondta nem akar kapcsolatot..kicsit ilyen se veled se nélküled volt a dolog,mert ha összevesztünk ő keresett egy idő után.Viszont volt egy vitánk és utána nem is keresett.Próbáltam vele megbeszélni,eleinte hajlott is rá utána nem érdekelte a dolog és végól megint összevesztünk.. Szeptembertől egy suliba fogunk járni én 11. ő 12.es lesz. magamba akarom bolondítani

láttok rá esélyt?valamilyen praktika?help

kicsit nyersen írtam le,de vizualizáljátok színekkel és nevetéssel


2015. aug. 10. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mi történt de változz meg akkor lehet esélyed
2015. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért akarod, hogy bolonduljon érted? Talán megbukott az elképzelésed és nem lett érzelemmentes? Csak mert lehet, hogy így megismerve nem kellesz már neki.


Valószínűleg te jobban ismered, hogy mit szeret. Alkalmazd azokat, és talán sikerülhet.

2015. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ő is csak kihasznált ;)

Ne szépítsd. Ő kinyalt, te leszoptad (ha szexen kívül minden, akkor gondolom), és még csak 10-es voltál (Y).

2015. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

utolsó:

igen lehet,hogy erről van szó

viszont nem értem miért kell ilyen rosszindulatúan írnod..

a szexualitás a mai világban már hozzá tartozik az erkölcsi normákhoz,nincs benne semmi rossz amúgy sem. és elég érettnek érzem magam ezekhez a dolgokhoz,nem hiszem,hogy egy érettségi,vagy 18as személyi tesz késszé ezekhez a dolgokhoz.

2015. aug. 10. 22:29
 5/7 A kérdező kommentje:

mármint nem nem használt ki:D

nem erről van szó

2015. aug. 10. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: Igen, hozzá tartozik, de 15-16 évesen egy "idegennel"?

Minek akarod magadba bolondítani megint? Hogy megint legyen, aki kinyal? Bocsi a vulgáris kifejezésért.

Nem vagy érett semmihez, akkor minimum egy kapcsolatot keresnél.

És még egy tipp: Így nem fogod tudni az érzelmeket a testiségtől (amire neked nagy szükséged van....)elválasztani, mivel most is érzelmileg kötődsz hozzá,.

2015. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mondom úgy kezdtem,hogy elakartam választani,aztán több lett az egészből és igen elkezdtem kötődni hozzá,és igen vágyom egy kapcsolatra,ahogy a legtöbb nő..

16már elmúltam,amikor elcsattant az első csók és utána sokáig nem voltak olyan dolgok,csak csókolózás(nem fogalmaztam pontosan elnézést kívánok) de elmélyült a kapcsolatunk és sok olyan dolgot mondtunk el egymásnak amit másnak nem. lehet túl sokat képzeltem utána az egészbe.akkor nem is volt annyira idegen,de végülis nem ismertem

2015. aug. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!