Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 körüli srácok! Mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 körüli srácok! Mit tennétek ha egy csaj beállítana hozzátok azzal hogy szeret és elmondja hogy mi tetszik neki bennetek és megcsókol?

Figyelt kérdés
Évfolyam társam volt, most elváltak útjaink mert gimibe mentünk és ezt találtam ki. Még nem beszélgettünk.
2015. aug. 11. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ő is tetszik nekem, akkor lehet, hogy utána belemennék, de ha nem, akkor elég kinos lesz még az utcán is összefutni vele. De a hirtelen letámadásban, rögtön az jönne először a nyelvemre hogy ehhez nekem idő kell még.
2015. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha helyes a csaj akkor vadul viszonoznám :) De csak addig mennék amíg ő akarja :)
2015. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes terv csak ne csókold meg. Ezt hívják úgy hogy szerelmi vallomás, egyébként ebben a korban még sokan nem tudják éretten kezelni a dolgot. De semmi -képpen ne próbáld megcsókolni mert az már túl sok.
2015. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová, ha elmegy legalább tudod, hogy van esélyed :)

Ès hangulatosabb is, mint otthon letámadni.

2015. aug. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!