Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar többé a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar többé a barátom lenni, de nem mondja meg miért? Furcsa kérdés/hosszú/SOS. Többi lent.

Figyelt kérdés

Adott egy làny Angliàból, XBOXon keresztül ismertem meg, játszunk, rengeteget beszélünk, mindenről, őszintén. Nagyon különleges kapcsolat van köztünk. Ez mind szép és jó, de talált magának egy barátot (boyfriend a jobb megértés érdekében+ ez távkapcsolat, eloben nem talalkoztak). Na a csávó rendesen utál, féltékeny, zsarol, fenyeget hogy megöl, stb. Kemény... Féltékeny, mert mindent megbeszelunk. Eloadta h szakítottak, a csaj tényleg szereti, de a csavo rohadt szemét vele, nem tudom, szereti e, múltkor is 3 napig sírt a lány, mert nem valaszolt neki.

Tegnap kiderult h meg mindig egyutt vannak... A lány kb 3 hete nem áll szóba velem, nem válaszol a tem3rdek uzenetemre sem. Tudni kell még hogy bejön a lány és mrg is mondtam neki elég régen+ ő is tudta régen. Szoval nem valaszol es nem monsja meg miert. Ma pedig kitorol xboxrol es szinten hallgat. Nem indokolja mrg, nem mondja meg mert uzi ezt a mocskos játékot. Ma pedig azt kérte hagyjam magára. Nem mondta meg meddig vagy miért, de kitorolt. Nem indokolja mrg. Azt mondta nem a baratja kerte ra, Ő maga torolt ki. Indok nélkül végezne velem, vgy nem tudom. Amióta ismerem mindent elmondoi neki és ő ismindent aki a szívét nyomja. Mindig segitek neki es megértem őt. Erre most indok nélkül ezt csinálja, és felhagyna a barátságunkkal, vagy nem tudom. Nem mondja meg mért és teljesen kétségbe vagyok esve, otletem sincs. Egy ilyen meretu dontest nem lehet meghozni indok nélkül, ez már nem az egyszerű 'neha jattszunk xboxon' kapcsolat, sokkal tobb annál. Kérlek segítsetek, mért csinálhatja ezt illetve mit tegyek? Kell nekem, az életem része. Lehet, hogy hulyen hangzik, de ez az igazság. Nem tudnám feldolgozni, ha elveszíteném, mit tegyek? Miért csinálja ezt? Kérlek segítsetek, ha nem vilagos es kell valami kerdezzetek!



2015. aug. 11. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
találkoztál a lánnyal valaha? Hány éves a lány és te?
2015. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ka kitörölt nem tehetsz semmit.. máskor ne éldd bele magad ennyire az xboxba
2015. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd el azt a ****szott kontrollert, és végre kezdj el élni ba**od!!!
2015. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem találkoztam, de... Ezt nem lehet elmagyarázni:( én 16 ő 17

Mi az hogy beleélni és kezdjek el élni? Ez soha nem a játékról szólt, maga a tény hogy kitöröl olyan mint amikor kitörölnek bármelyik más helyről... Nem tudsz vele kapcsolatot tartani és el akar zárkózni!

2015. aug. 11. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, számodra az a lány már csak ExBox.
2015. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhohohoh :DDD

Mekkora poén.

Mégse :((

Kérdező: majd elmúlik, de sztem ink dobd el, és gtfo valóvilágba ismerkedni :)

2015. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!