Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, vagy csak így...

Ez normális, vagy csak így akar kitünni? Nagyon hosszú lesz

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok , volt egy nagyon jó fiú barátom . Az egész december végén kezdödött amikor rám írt hogy boldog karácsonyt , jól elbeszélgettünk meg minden és rá egy héttel eljött hozzánk . Jól el is beszélgettünk , de a beszédéből észre vettem hogy más mint egy átlagos ember . Mindent elmondott nekem , és én is neki egyszerűen már puszipajtások voltunk . Jól sokáig elvoltunk , csak egyre sűrűbben járt hozzánk ami elég furcsa volt , pár napra ez után megtudtam hogy szerelmes belém . De nem tőle , hanem egyik barátjától akinek elmondta . Ez után kerűlt engem és csak egy pár nap múlva találkoztunk , elmondta hogy nem szabadna szeretnie engem , mert ő képtelen érezni . Mondtam neki hogy ez butaság , de nem hitte el . Mindig olyan kedves volt velem , de egyszer csak megváltozott . Egyszer eljött hozzánk , és ott volt az őcsémnek egy barátja , ő kicsúfolta a barátomat , és azt mondta hogy egy kés jól állna a fejében . Nagyon furcsa volt , mint ha egy másik ember lett volna . Ez után már kerülni kezdtem mert tartottam tőle , de ő nem fogta fel hogy hagyjon engem békén . Egyszer este 6 kor jöttem haza télen , és ugye már sötét volt , láttam hogy mereven állt egy fa mellett és egy szót sem szólt , szép halk lépteivel elindult utánam de ezt nem vettem észre , mikor becsuktam a kaput ott állt tőlem kb 10 méterre , de nem szólt semmit , de a szemein nem a kedvesség látszott . Ez után már egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot , de azt tudtam hogy mindig figyel , sőt egyik barátnőm akinek osztálytársa , elmondta hogy folyton irogatja hogy mikor mék haza . Január 2 án , egyedül voltam otthon kb 10 órakor és nagyon ugatott a kutya , kinéztem az ablakon és pont belenézett a szemembe , mint egy gyagyás . Ekkor már félni kezdtem tőle , és rendőrt küldtem rá hogy nem hagy békén . Egy ideig kb 3 hónapig békén hagyott , aztán megint elkezdte . És a mai napig nem hagy nyugodni , de már szinte nevetek rajta mert csak a szája nagy , lehet el kéne küldenem az anyjába és békén hagyna . Ezek után szerintetek normális ember ?

2015. júl. 5. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan.

Nem ártana néha ID-t nézned - rengeteg ember van érzések nélkül, akik mindezek ellenére szeretnek. Az ilyenek visszautasítás esetén furcsán kezdhetnek viselkedni, valóságos zaklatóként, aminek néha nagyon rossz vége lesz, ha a lány komolyabban fellép ellene. Ezért csak nagyon megfontoltan.


Mindazonáltal lehet, hogy csak nem bírj feldolgozni, hogy nem akarsz tőle semmit, és csak figyel... Azért én a helyedben óvatos lennék, társasággal járnék haza és máshova is, elintézném, hogy a lehető legkevesebbet legyél egyedül... Az óvatosság sosem árt.

2015. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem de neki csak a pofája nagy . :-D
2015. júl. 8. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy legyen :D
2015. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!