Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek imponáló a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek imponáló a szemében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval,van egy srác,akit fb-ről ismerek.Az egész úgy kezdődött,hogy egy este kicsit jobban becsiccsentettem a kelleténél és random embereket hívogattam a facebookról.Nos hát történetesen pont úgy fogtam ki őt is ,hogy ő sem volt teljesen józan és elkezdtünk hülyéskedni,pl:szeretlek,meg járjunk meg voltak intimebb témák is.Következő nap reggel bocsánatot kért és el is felejtettük egymást.Úgy rá 1 hónapra rámírt,hogy zavarja,hogy nem tudja,hogy ki vagyok.Elkezdtünk beszélgetni,kiderült,hogy sok a közös bennünk,és valljuk be,elég jól néz ki.Viszont elég érdekes a stílusa,egyszer bunkó,egyszer kedves és nem tudok rajta kiigazodni.Az ilyen srácoknak,hogy feleljek meg? Elhívjam randira? Ha igen akkor hogy? És hová?

Köszi a válaszokat előre is :) ! Sziasztok.14/L



2015. aug. 11. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
légy magabiztos, igényes, nem kétszínű, érdeklődő- de nem nem túlságosan, kedves. Kezdésnek ennyi
2015. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aztán második körbe: Ne add magad túl könnyen, de nagyon nehezen se mert annyi idő alatt keresnek mást, légy figyelmes, kezdeményezz, de ne nagyon, ha látod hogy érdekled közelíts, de ne nagyon.

(amugy ha 14 éves lány vagy neked nem kéne még innod, csak azért mert a többiek is)

2015. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen berugni? .................... Légy önmagad és szívből cselekedj :) Ennyi.
2015. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem berugtam :) Csak jolereztem magam.És randi ötletek? Egyáltalán hova hívjam el? És hogyan? Amúgy mindig telefonon akar velem beszélni,csak nekem az a beszélgetési forma valahogy nem igazán megy,így én mindig mondom neki,hogy inkabb csak chateljünk és olyankor megsértődik :$
2015. aug. 12. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!