Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van olyan érzésem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan érzésem, mintha én a fiúk szemében nem vagyok lány?

Figyelt kérdés
Valahogy azt érzem, hogy rám senki sem tudna úgy tekinteni, hogy én egy olyan lány vagyok, akivel járna, vagy bármi más, pedig tudom, hogy megnéznek, és kaptam már pozitív visszajelzést, de mivel régen nagyon sokat piszkáltak a kinézetemmel, a mai napig szörnyen önbizalom hiányos vagyok, és valamiért olyan érzésem van, hogy én nem vagyok érdemes egy kapcsolatra, és akármikor szóba kerül a téma még ha csak az osztályban is, vagy csak akár egy filmben valaki megcsókol valakit, totál zavarba jövök, olyan érzésem van, mintha én nem örülhetnék annak, hogy a pár összejött a végén. Tudom ez nem nagy dolog. De például sokan kérdezték már, hogy én nem szeretnék-e barátot, és én mindig azt mondom, hogy "Á, tök jól elvagyok így is", ami részben igaz, mert nem a szerelemtől várom a megváltást, de nagyon irigylem azokat a lányokat, akiknek van valakijük, de ezt sosem vallanám be senkinek. Olyan, mintha szégyellném, hogy vágyok a szerelemre, mintha nekem nem lenne jogom ahhoz, hogy szeressenek, és hogy szeressek. És ha bárki megnéz, akkor automatice azt gondolom, bár tudom, hogy ez nem feltétlen igaz, hogy "Biztos nem tetszenék/tetszek neki, és csak véletlenül nézett rám".
2015. jún. 17. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2015. jún. 17. 22:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Kuldesz priviben kepet?
2015. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Fiús vagy?

Vagy sok fiú barátod van?

2015. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék itt senkinek képet küldeni magamról, bocsi.

Nem, épp ellenkezőleg, kifejezettem nőiesen öltözködök, ruhákat és szoknyákat hordok és az alakomat sem nevezném fiúsnak, viszont sminket egyáltalán nem használok. Valamint jóformán egy fiúval sem vagyok közeli kapcsolatban. Régebben volt egy barátom, aki fiú volt, és én meg persze beleszerettem, mert nagyon jól megértettük egymást, de sajnos, nem sajnos összejött egy másik lánnyal és még most sem ment ki teljesen a fejemből, de nem is ez a fontos, mert ez annyira nem befolyásolja, amit érzek. Csak valahogy olyan érzés, mintha nem tartanám magam elég jónak ahhoz, hogy egy fiú is szerelmet érezzen irántam.

2015. jún. 17. 23:06
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Írtad,hogy sokat piszkáltak,talán megszoktad és emiatt állsz így hozzá.

De közben változtál és ez még idegen. Szerintem csak egy kis idő kéne és egy pár hagyni is,hogy valakivel több legyen,nem pedig azt szajkózni,hogy neked ez nem kell.

Bár talán akkor se fog teljesem elmúlni.

Én régen kövér voltam (bár nem szóltak be,túl nagy pofám volt)de megszoktam,hogy esélyem se lenne senkinél sem,nem is gondolhatok erre. Azóta lefogytam és sokat dicsérnek,kicsit enyhült,de ugyanúgy bennem van ez és max csak alább hagy néha.

2015. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is :(

Mindig azok a fiúk tetszenek meg, akinel semmi esélyem :(

Es ezt tudom is csak valahogy talan reménykedem a Happy End-Ben :(

De persze ez soha nem jön el :(

Es az érzéseket se tudom elfojtani :(


Egyébként bizz magadban ;)

Es a szépség belülről "jön", mármint pl mosolyogj sokat, ilyesmi

Es ha belülről is "ragyogsz" akkor azt lehet kívül is látni :)

Es tudom, hogy ez sablon duma es mondani könnyebb :/


15/L

2015. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Nem minden fiúnak a legfontosabb a külső (jó azért ne legyél bányarém), nekem pl sokkal fontosabb, hogy aranyos, kedves, figyelmes legyen egy lány, és hogy ne legyen hót buta. Nálam pozitív, hogy nem használsz sminket, szeretem a természetesen szép lányokat. Kicsit több önbizalmat :) Biztos nagyon értékes vagy, ne gondolj arra, hogy biztos nem tetszel neki. Honnan tudod, lehet, hogy első látásra belédszeretett ;)


17/f

2015. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!