Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy ő is szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ő is szerelmes belém? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Tizennégy éves lány vagyok, úgy fél éve szerettem bele egy barátnőmbe. Az alábbiakat vettem rajta észre: sokszor van, hogy néz, méreget. Szoktunk csak úgy nézni egymás szemébe, komoly arccal, hosszú másodpercekig. Amikor egy más lányról beszélek neki, mindig hallgat. Nem volt ellenére, hogy egy ágyban aludjunk (konkrétan rajtam feküdt), pedig lett volna hely. Volt már olyan, hogy átkaroltam a vállát, ő meg a kezemért nyúlt, de aztán elkapta a sajátját. (Ilyesmi többször is előfordult már.) Egyszer az osztályban kaptunk valami feladatot, amiben meg kellett fognunk egymás kezét. Amikor ennek vége lett, már mindenki elengedte a másikat, azonban ő szorosan tartotta a kezemet, pedig én direkt engedtem a szorításon, jelezve, hogy már vége. Amikor velem van, sokszor nézi a számat, és rágja a sajátja szélét. Ilyesmik.

Ezek utalhatnak arra, hogy ő is érez irántam valamit?

(A melegeket elítélő homofób emberek kíméljenek, én csak egy zavarodott kamasz vagyok.)



2015. aug. 11. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé egyértelmű :) 15/F
2015. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első dolog: nem vagy egy zavarodot kamasz.

második: lehet hogy pár dolgot csak beleképzeled.

harmadik: kérdezz rá. Sokkal egyszerűbb mintha 3 évig titkolózol. Jobb most szomorú lenni mint később, ha meg bejössz neki, jobb előbb bboldognak lenni, nem?

harmadik: volt neki pasija? neked?

2015. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, még egyikünknek sem volt...Tépelődök már egy ideje, hogy hogyan és mikor mondjam el neki.
2015. aug. 11. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!