Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak? Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba akit már több mint 10éve ismerek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanez a szitu velem is csak én fiú vagyok

ma vallok szerelmet drukkolj :D

2015. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ameddig nem tudod kinyírni a főBOSS sárkányt MineCraftban HARDCORE (!) modeban, addig ne csajozz. Ha készen vagy vele, akkor a sulit ajánlom, az a legjobb hely.
2015. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem ide szántam! Bocsi!
2015. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

en is hasonlo helyzetben vagyok de en egy regi lanybaratomba de sajna tudom hogy nem jovok be neki es nem erne meg probalkozni:/


hat ez pont nem a legjobb helyzet mert barstsagbol szerelem de szerelembol baratsag mar nem mukodik ha nem akarod elvesziteni mert tenyleg annyira legjobb barat csak akkor mondd el neki ha tenyleg biztos vagy ha szakitasra kerulne a dolog akkor megmaradtok baratok

2015. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kekcsi ***** válasza:
100%
Ezt csak vele tudod érdemben megtárgyalni. Mindenki mást tanácsol.
2015. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez csakis tőled meg tőle függ.
2015. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemes Zoltán ***** válasza:

Ö Ö Ö

Te is fiú vagy?

Nem mindegy ám:)

Mert ha igen akkor még várj a vallomással úgy 45 évet:)

2015. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!