Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti örülnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti örülnétek?

Figyelt kérdés
Párommal most leszünk egy évesek. És ajándékba egy macit kap ami szivet fog és szeretlek van beleirva, valamint egy merci bonbont és írok neki egy szerelmes levelet a kapcsolatunkról, na meg persze sütök neki. Ti örülnétek? Anyukám szerint a lényeg, hogy tőlem kapja és szívből jön. Csak én félek, hogy nem fog örülni mivel ő jóval vagyonosabb nálam valószínűleg drágább ajándékot vesz mint én.. 18/L

2015. aug. 12. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igaza van anyukádnak :) 17/f
2015. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy adsz neki :) ha meg azon fog kiakadni hogy nem tízezreket költesz ajándékra neki akkor hagyd is ott
2015. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék, ha te magad hímezted volna a szeretlek szót a pánára...
2015. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nagyon örülnék neki, még soknak is tartanám :D
2015. aug. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos ajándék! Nem a pénz a fontos, főleg hogy nem keresel, gondolom, és lehet hogy ő sem. Én nagyon örülnék neki :) 18/F
2015. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan...ha azon akad ki hogy te csinálsz neki valamit, ès nem ráköltesz egy rakást pénzt, akkor meg sem érdemel. A kérdésre válaszolva, én nagyon örülnék :D
2015. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is "vagyonosabb vagyok"...havi 200+ nettó keresetem van ha kell valami azt megveszem magamnak, kb semmire nincs szükségem, senki nem tud olyan ajándékot venni nekem amire tényleg nagyon szükségem lenne, de nem is várom el...ami kell azt megveszem...


Karácsonyra barátnőmtől egy karkötőt kértem amit ő csinált! FONTOS kitétel volt, hogy ő csinálja!


Pl van egy dolog aminek nagyon örülnék ha kapnék tőle, de az több havi kézi munka lenne (nem fax veréses kézi munka :D ) és nem akarom, hogy ennyi idejébe kerüljön :)


Belegondolva a maci sablonos dolog, de kedves, a csoki finom :P de ami a legfontosabb az a levél :) mert azt te csináltad neki, persze a többi is értékes, de az lesz a legértékesebb benne :) szóval azt csináld meg szépen igényesen :) esetleg még keretbe is rakhatod, hogy ki tudja tenni valahova :)


Ja és mellé tenném még, hogy ha pl nekem valaki mondjuk aranynyakláncot ad az a szememben ugyanannyit ér mintha mondjuk ruhát kapnék, mert hiába nagyobb összeg, számomra csak egy eszköz amit kedvességből kaptam. Nem tudom a te barátod ezt hogyan látja, de szerintem felesleges azon rágódnod, hogy ő drágább dolgot vesz neked...itt az érték nem pénzben mérendő :)


22F

2015. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 megkédezhetem mit dolgozol?:D
2015. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8-as,nekem is egyből ez jutott eszembe..:D
2015. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8: webfejlesztő vagyok egy cégnél :)

több mint 8 éve kezdtem tanulni magamtól, nagyon elszánt vagyok, rengeteg lehetőségem volt és van most is...

Papír szerint webfejlesztő, rendszergazda és grafikus vagyok (3 szakmám van), de mellette van pár tovább képzés, pár 1 hetes tanfolyam.

Pl mostanság hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozok, kaptam is egy elég jó ajánlatot egy csapatban való munkára :) + mellette privát webfejlesztéssel is megtalálnak amiket sorra hajtok el, egy volt amit bevállaltam...


Ha érdekel akár a webfejlesztés akár bármilyen más programozás, azt otthon képes vagy megtanulni :) persze érdemes olyan projektbe fogni ami érdekel is! és fontos az elszántság és kitartás...ismerek olyan 15 évest aki havi 20-at keres webdesign-al :) tehát kb 1 hónap alatt megtanulható elég egyszerű dologgal...persze ráfordított idő függvényében 1 hónap :)

Haveromnak szereztem egy olyan munkát ahol pár kép szerkesztés + egy txt szerkesztésért kapott havi 100-at :)

Szóval ismeretség által elég laza munkákhoz lehet hozzájutni :)

2015. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!