Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti örülnétek egy sörtortának szülinapotokra? Ötlethiány beütött :D

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja vagyunk együtt,20 éves lesz a napokban. Nem szeretek ajándékozni soha nincs jó ötletem,ruhát nem szeretnék.. Gondoltam egy sörtortára,20 doboz,tetejére egy huszas gyertya,atkotve masnival,imádja a sört :D
2015. márc. 16. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább valódi sört, egy hordó Heinekent!
2015. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a torta, de utána az ágyban valami másnak is biztos örülne...
2015. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2015. márc. 16. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Így már más, de persze, ennek is nagyon örülnék.
2015. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Interferencia ***** válasza:
100%
Ha imádja a sört, akkor biztos örülne neki; én annyira nem: nem is a sörrel van bajom, hanem ez a "torta" hülyeség.
2015. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereti a sört, biztosan tetszeni fog neki. Csak arra ügyelj, hogy minőségi legyen.
2015. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sikert aratott ? Egyebkent jo otlet, de en ezt inkabb egy poenos ajandekbak szannam, emelle vennek neki valami "normalis" ajandekot is. :)
2015. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!