Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? Megtudtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Megtudtam hogy sosem fog úgy szeretni, de még mindig rá gondolok és csak ő jár a fejemben? Mit tegyek hogy tudjak nem gondolni rá?

Figyelt kérdés
Minden másodpercben rágondoltam mióta csak megismertem, olyan sokat és jót beszélgettünk, tegnap megtudtam meg hogy sosem fog úgy szeretni, azt hittem akkor legalább nem fog a fejemben járni, de mégis, mit tegyek, hogy ne gondoljak rá egyfolytában?
2015. aug. 14. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez megesik... Egy ideig biztosan rá fogsz gondolni, de beszélgess sokat másokkal, esetleg beszéld is ki valakivel akiben megbízol, az segíteni szokott. Az meg végképp, ha találsz valaki mást, akit szeretsz :) 18/F
2015. aug. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy üljön le, akkor nem fog a fejedben járni. :)


Amúgy igen, járj el valahová és tereld el a figyelmedet róla. Menj barátnőkkel ide-oda és majd sikerül. Ez valamilyen szinten normális, hiszen sok időt kitöltött a napjaidból és most keletkezett egy űr. Töltsd ki. Eszedbe fog jutni, de majd idővel enyhül. Kitartás, együtt tudok érezni most én is! :)

2015. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2015. aug. 14. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Én aztmondom Úgyis jönn majd valaki aki elfelejteti őt ..
2015. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!