Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliesgyuri kérdése:

Hogy felejtsem el azt az embert akit szivbol szeretek neki adtam nagam először és van töle egy lányom megtudtam hogy van neki egy masik nője aki ráadasul prosti most ugye haragszom rá de atól szeretem kérlek normális választ irjatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

attól



prosti nem lehet a nője, hacsak nem elmeroggyant



beszéld meg a szitut vele ha meg tudsz bocsájtani


ha nem akkor nrhéz lesz

2011. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne hagyd el, ne állj bosszút. Szimplán keresd fel a k*rváját és mondd meg neki, hogy semmi esélye nincsen a párodnál, mert valójában téged szeret és az a ribanc csak egy kis játékszer neki. Te pedig nő vagy, tedd amihez értesz, focimeccs nézés közben vigyél sört meg kaját az embernek, ha pedig győzött a kedvenc csapata, vetkőzz és gondoskodj az eddigi legjobb éjszakájáról, hidd el egyből rájön, hogy csak te kellesz neki.


Ja és mindenképp mutass neki valami újat. Pl. egy nagyon dögös fehérnemű, valami jó új illat, amire beindul.

2011. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd el, ne állj bosszút. Szimplán keresd fel a k*rváját és mondd meg neki, hogy semmi esélye nincsen a párodnál, mert valójában téged szeret és az a ribanc csak egy kis játékszer neki. Te pedig nő vagy, tedd amihez értesz, focimeccs nézés közben vigyél sört meg kaját az embernek, ha pedig győzött a kedvenc csapata, vetkőzz és gondoskodj az eddigi legjobb éjszakájáról, hidd el egyből rájön, hogy csak te kellesz neki.


Ja és mindenképp mutass neki valami újat. Pl. egy nagyon dögös fehérnemű, valami jó új illat, amire beindul.



Nekem nem kéne többet egy pasi, mégha annyira szeretem is, miután egy lotyóba mártogatta a farkát, de ízlések és pofonok... Főleg, hogy közös gyerek mellett dugott félre.

2011. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már csak a gyerek egészséges felnevelése érdekében sem szabadna szétmenniük. Az apanélküli lányokból lesznek általában a partiszajhák.
2011. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ilyen kérdésre normális választ lehetne adni ami téged nem sért.
2011. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!