Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátom, nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt szakított velem. Nagyon nagyon rosszul érint még mindig. Távkapcsolatról volt szó.

A szakítás okai ezek voltak:

-Ő már nem szerelmes

-most nem állnak jól és nincs pénz arra, hogy jöjjön

-és nagy a táv köztünk. /200 km/


Próbáltam meggyőzni, hogy adjon egy esélyt a kapcsolatunknak, de nagyon önfejű és azt hiszi, hogy zsarolom. Már egyszer volt egy szakításunk 3 hónapja, de akkor visszajött még aznap, mert nem bírta nélkülem, és képes volt újra szerelmes lenni belém, akkor elmondhatatlanul erős volt a kapcsolat. A szakítás óta naponta többször is beszélünk, hallani, hogy nagyon aggódik értem, jó éjt kívánunk egymásnak sms-ben stb.. Mindig próbálom meggyőzni, hiszen hiába mondja, tudja Ő is, hogy még szeret.. Nem tudom, hogy kellene rá hatnom, meg akarom vele értetni, hogy a pénz nem probléma, én besegítek neki bármikor, csak ezzel az a baj, hogy nem engedi, mert neki az ciki, hogy lányként én segítek, és zavarja a "férfiasságát" Azt is "meg akarom vele értetni", hogy szeret. Hogy ne nyomja el magában. Más tanácsokat nem is mondanak barátok/olvasok, mint hogy adjak neki időt és majd rájön.. de annyira félek, hogy idővel az ellentétje fog történni, és belenyugszik. Tegnap mondta,hogy ma is hív, ha felkelt, mondtam neki, hogy gondolkodjon, azt mondta, Ő már eldöntötte, de mondta, hogy mivel neki is rossz, így most átgondolja a dolgokat, de azért magyarul ne reménykedjek. :( Mit csináljak, nem akarom, hog szétmenjünk, még van szikra..Köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 15. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Én úgy gondolom, hogy itt nagyon meggyőzni nem tudod semmivel, amit tudtál elmondtál neki, hogy te segítesz a találkozásotokban is, és hogy szereted őt, a többi rajta múlik.


DE! Nem szabad erőszakosnak lenned. Meg kell értened, hogy ő most őrlődik, én is úgy vagyok vele, hogy egy párkapcsolat sorsa, főleg ha távkapcsolat, akkor kétszer is átgondolandó, hogy ne kerüljetek hasonló szituációba a közeljövőben.


Személy szerint - és ezzel nem elszomorítani akarlak, és hidd el, hogy tudom milyen érzés, mert át éltem már pontosan amit te - azt gondolom, hogy ha még nem vagytok önálló keresettel rendelkező felnőttek, akkor ez a kapcsolat nem biztos, hogy megéri. Sokan a neten, Facebookon ismerkedtek meg, szerelmet vallotok egy Messenger üzeneten keresztül, úgy hogy még csak nem is láttátok egymást. Ezekből általában sosem lesz igazi kapcsolat, csak egy állandó várakozás. Persze rövid távon lehet csinálni, de csak akkor van értelme az ilyet fenntartani, ha lehetőség van a közeljövőben arra, hogy közelebb kerüljetek tartósan, (pl egyik a másik városába költözik) amúgy meg csak az időt raboljátok egy olyan kapcsolattól, ahol esetleg naponta, de legalább heti 2-3x is láthatjátok egymást, nem csak a képernyőt bámuljátok, havi 1-2 nap találkáért. De nem szeretnék neked hegyi beszédet tartani, de ha kicsit értelmesebb vagy te is átgondolod a dolgokat.


Sajnálom, hogy nem tudtam többet segíteni.

2015. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én 17 ő 18.

Nagyon sokat találkoztunk, minden héten, aztán a végén a találkozások közt kihagytunk a hetet a pénz miatt. Most pedig 3 hete már, hogy nem jött a pénz miatt, és ez hozta ki belőle a szakítást..

2015. aug. 15. 09:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Hááát, és nem gondolod, hogy esetleg más is állhat a háttérben?


Amúgy heti 3-4 ezret erre költötök? Csak kíváncsiságból, a szülők ehhez mit szóltak?

2015. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit gondolsz a 'más' alatt, de csaj nincs az ügyben, sőt mondta, hogy neki nem is kell már több, mert ő nem bírja babusgatni a csaját o.O

Amúgy elsők vagyunk egymásnak..

Én csak azt tudom, amit a barátom mondott, az anyukája szeret nagyon, és mivel örült nekünk, nem sajnálta rá :)oda-vissza jegy 4500 Ft..mindig ők állták az árát,mivel a "férfiassága" És akkor itt aludt nálunk, mentünk ide-oda stb..

2015. aug. 15. 09:59
 5/9 No.01 válasza:
az tök igazságos lenne, ha egyszer ő jön hozzád, egyszer meg te utazol el ő hozzájuk. akkor mondjuk ha 2 hetente találkoztok, akkor havonta csak egyszer kellene 4500-at költenie.... annyit meg valahogy csak össze lehet spórolni...keress valami megoldást gyorsan :)
2015. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Montam neki, h akár én megyek is mindig, stb.. azt mondta,nem. Neki elmúlt és mivel végzős lesz ő tanulni szeretne és fáradt lesz,nem lesz ideje rám.. Nem bírom...
2015. aug. 15. 11:25
 7/9 A kérdező kommentje:
*mondtam
2015. aug. 15. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Kislány! Ezek csak kifogások és mellébeszélések a részéről. Nem szeret annyira, mint ahogy mondja, különben megtalálta volna rá a modot, hogy valahogy eljusson hozzád, vagy elfogadta volna, hogy te menj. Eleve ez a hozzáállása alárendel téged a kapcsolaton belül, ami rossz jel.

Sajnos nem tudok mást mondani: első szerelem, nagy fellángolás, intenzív érzelmek, de nincsenek tapasztalatok és így nem veszed észre, hogy mi az, amiért még egy könnycseppet se érdemes ejteni.

Esetleg látogasd meg meglepetés szerűen, de lehet te is meg fogsz lepődni a másik nőn.

Az is lehet, hogy fizikailag még se vagy olyan vonzó neki, mint ahogy a netes ismerkedés alapján elképzelt. Vagy ha nem sikerült még ágyba vinnie, akkor az is simán lehet a lepattintás oka.

És nézz magadra! Futsz egy férfi után, aki simán félredob! Adj esélyt néhány rendes srácnak is!

2015. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod..

Nincs más, ebben biztos vagyok..

Igen, meg fogom lepni, én már nem tudom mit tegyek, valóban, nincs tapasztalatom, és nehéz..

Azt sem gondolnám, hogy nem tetszem neki.

El vagyok keseredve, nagyon.

2015. aug. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!