Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exbarátnőmet, hogyha szakítottam vele, és utána jöttem rá, hogy mindennél jobban szeretem?

Figyelt kérdés
Azért szakítottam vele, mert nem éreztem rajat, hogy szeret, pedig nagyon szeretett.Minden lehetséges dolgot megpróbáltam, de azt mondta, hogy kialudt egy láng, azzal hogy én elengedtem őt.

2014. márc. 22. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogyan elcsabitot ,ugyan azokat a modszereket alkalmazd
2014. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. Ez a hajó elment, keress mást.
2014. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 David82 ***** válasza:
Beszélj vele, és mondd meg neki, hogy nagyon szereted. Hogy vissza akarsz csinálni mindent. Nem tudom, hogy fog reagálni, nehéz a nők gondolkodását megérteni.
2014. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog megbocsátani!újraszeretni, ez van.
2014. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!