Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Táborozni voltunk egy csoporttal, és volttak olyanok is, akkikkel egy suliba járunk. Na mi velük klikkesedtünk. Volt egy csomó játék, bár ugye mivel erősítő tábor volt, ezért inkább edzettünk. Ám szünetben egy csomót Felelsz vagy merszeztünk, és egy fiú, aki három évvel fiatalabb nálam, azt kapta feladatnak, h csókoljon meg. De mivel kicsi, ezt nem vállalata be, helyette szájrapuszit kaptam. De ezt nem egyszer. Sokat.játszottunk ilyet, de mindig csak épphpgy hozzáért az ajkam az övéhez, és cuppantottunk. Viszont én teljesen beleestem. Ő nem szerelmes belém, vagy legalábbis nem tudok róla. 15/L

2015. aug. 15. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt jelenti.
2015. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán támogatom, hogy a lány legyen idősebb egy kapcsolatban. (nem véletlenül mondják, hogy a lányok korábban érnek, gondolkodásban még nagyobb lehet a különbség)


Ha ennyire beleestél, mondd el neki. De ne számíts érett reakcióra. Persze nem szeretnék beleszólni, lehet belőle akár jó kapcsolat is. A Te döntésed, sok szerencsét! :)

2015. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a korkülönbség nem igazán számít egy kapcsolatban, mindegy,hogy a fiú vagy a lány idősebb. Bár lehet most még nem működne mert ebben a korban a 3 év még nagyon sok, főleg ha a srác komolytalan.Szerintem beszéld meg vele a dolgot, legalább megtudod.hogy érez.Nekem is egy évvel fiatalabb fiú tetszik, de nemhiszem,hogy valaha is lesz köztünk bármi. Nem a korkülönbség miatt csak lehet már nem találkozunk.Neked azért szorítok,hátha sikerül!:)

14/L (lassan 15)

2015. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként tett utalásokat arra, hogy lehet vmi, mert találtam a tabomon egy selfiet, amin ketten vagyunk és azt írta rá, h szeretlek xy. Nem tudom. Mert egyébként helyes gyerek, kapásból kinéz minimum 14-nek... Köszönöm még egyszer ezeket a válaszokat, ha lehetne, még légyszi írjatok.
2015. aug. 16. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra számolj hogy akkor neked kell a kapcsolatban lépkedni előre fele főleg az elején mert a kissrác tuti egy ideig gátlásos lesz a kapcsolat terén és nyilván azért nem volt nagy csók mert félt... de persze megpróbálhatod vele nem erről van szó csak akkor meg fognak egy ideig cserélődni a szerepek erre számolj véleményem szerint 15f
2015. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!