Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy túl gyorsan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy túl gyorsan leszek szerelmes?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ellene? Kort is irjatok légyszíves! 15L

2015. aug. 16. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mesélj... :D 18/f
2015. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már most szerelmes vagyok beléd
2015. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajna énis :/

Szeretlek <3

2015. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Énis ilyen vagyok... egyenlőre nagyon semmit sem tudtam kezdeni a dologgal :D Annyi, hogy kicsit visszafogom magamat, szóval... nem gondolkodom annyira előre, hogy "jajj, lehet ő lesz a barátnőm és deó lesz együtt és dejó lenne összebújni.. stb." :D

Egyébként ha akarsz beszélgetni, írj nyugodtan ^^

17/f

2015. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én is hasonló cipőben járok.

Kavarok 1 lánnyal 1 házibuliban,tapizunk,smárolunk vagy bármi,aztán nem is találkozunk,csak hetek-hónapok múlva,akkor is véletlenül. Addig viszont éjjel nappal ő jár a fejemben,de jó lenne,ha most itt lenne,találkozni megint...:D

Általában a második tali már teljesen más mint az első,szóval megtanultam,hogy ha az első alkalommal "nincs minden,ami csak lehet",akkor elmegy a vonat,és nem jön vissza. :D

18F

2015. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. :D Nem tudsz tenni igazából semmit, maximum visszafogod magad, nem rohadnod le és ezek társai. :) 14/L
2015. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os!

Lerohadni?

Nem lelohadni?

2015. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6-os én nem rohanom le csak folyamatosan ő jár a fejemben és, hogy vajon hol találkozhatnánk újra... :(
2015. aug. 16. 18:51
 9/10 kérdésemésválaszom válasza:
Én pont az ellentéte vagyok... :"D Egyszerűen még életemben nem éreztem, hogy tényleg szerelmes lennék valakibe.. Jó persze, volt, aki első ránézésre bejött külsőleg, de egy-két szóváltás után rájöttem, hogy nem illik hozzám... 17/L
2015. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rövid az élet!
2015. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!