Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek azt jelzik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek azt jelzik, hogy szerelmes belém? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki 1évvel idősebb tőlem. fél évet egy suliba jártunk, de alig beszéltünk pár mondatot, de most, 10.-ben, elkértem tőle a 10-es matekkönyveit cserébe odaadtam neki 1-2füzetemet és valahogy elkezdtünk egyre többet beszélgetni, minden kedden, szerdán kisétált a buszmegünkbe, csütörtökönként pedig megkért, hogy foglaljak neki helyet a buszon, elkísért és megvárt egy könyvtár előtt a közösségim miatt stb. Amikor csak felmegyek fb-re és ő is fent van, akkor addig nem megy le, ameddig én se, a haverjai mind ismernek, pedig egy szót se beszéltem velük SOHASE csak max annyira, hogy megkérdezték, hogy mellém ülhetnek e, amikor nem Mellé ültem. Szerintetek érezhet valamit irántam vagy csak barátkozni akar(t)?

2015. aug. 19. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki:) amúgy *van egy srác aki egy évvel idősebb NÁLAM.*
2015. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az információk alapján túl kedvesnek tűnik. Szerintem érezhet többet, mint barátság. Bár ezt így elég nehéz megmondani.
2015. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerelmes<3
2015. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. aug. 22. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!