Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már 10 éve egyik legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 10 éve egyik legjobb barátok vagyunk egy lánnyal, bár én többet érzek. Ezt ő is tudja, már többször is elmondtam neki, ő viszont csak barátkozni akar, én viszont már nem akarom kínozni magam mellette. Szerintetek? Lentbővebben

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy már elegem van, én szerelmes vagyok viszont ebben a tudatban én nem akarok már vele barátkozni. Bár fontosak vagyunk egymásnak, nekem ez így csak kínlódás. :/ Ő azt mondja, nem tud rám máshogy nézni. Szerintetek mi a legjobb megoldás? Szakítsam meg vele a kapcsolatot vagy legyek mellette továbbra is? Már sokat sírtam miatta, már többször is elmondtam neki, egyszerűen neki ez nem megy. Szerintetek mit csináljak? :c

2015. aug. 18. 23:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 16/f, ő 16/l.
2015. aug. 18. 23:21
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
AAAAJJJJJAJAJAJAJAJAJAJ. Nem kellett volna elmondani neki hogy tetszik. Anélkül simán összejöhettél volna vele. Sajnos így már nem tudok segíteni.
2015. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egyértelmű volt kb 7 éven keresztül, osztálytársam volt általánosban. :) Mindig egymást nyúztuk de mindig volt egy ilyen szünet fél-1 év amikor rosszba voltunk. Utána megint jóba aztán megint rossz. :) De kb 7 éve hajtom, ő viszont mindig mondta, hogy ő csak barát... Hát, minden esetre most így nagyon rossz. :c
2015. aug. 18. 23:31
 4/16 anonim válasza:
58%
EZVAN
2015. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben vagyok, de a másik oldalon. 13 éve van egy nagyon jó barátom, illetve eddig azt hittem, hogy barát, mert nemrég írt egy hosszú levelet, amiben bevallotta, hogy gyakorlatilag azóta szerelmes belém, mióta meglátott. Minden egyes hülyéskedésünkre, közös emlékünkre teljesen másként emlékszik, mint én. Neki sokkal többet jelentett minden. Mikor elmondta, azonnal megmondtam neki őszintén, hogy én mindig csak barátként tekintettem rá. Akkor elfogadta, de szinte másnap már ismét randit kért és hogy próbáljuk meg. Azóta is minden nap beszélünk, de már kezdek azon gondolkodni, hogy végleg megszüntetek vele minden kapcsolatot, mert már szinte másról sem szólnak a beszélgetéseink, mint hogy ő próbálkozik, én meg elutasítom. És ez teljesen kezdi megölni a barátságunkat :-(
2015. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, elfelejtettem írni, hogy én 34 éves nő vagyok, ő pedig 41 éves férfi.
2015. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: Sajnálom, nekem is minden második mondatom a "próbáljuk meg együtt" volt, ezért nem akarom már...

Mondjuk mi még csak 16 évesek vagyunk, nekünk nyilván más lenne egy kapcsolat mint nektek, szerintem ezt egyértelmű, fölösleges ragoznom. :/ Amúgy én nem vagyok a legelejétől szerelmes, ez az utóbbi pár évben alakult csak ki. Minden esetre szerintem ezzel az érzéssel nem vagyunk egyedül. :)

2015. aug. 19. 16:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Durva,de ha szenvedsz miatta/mellette, akkor hagyjad:S Ne kínozd magad, ne csinálj olyat magadnak, ami rossz.
2015. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
*ne rombold magad
2015. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Szerintem amikor jó a pillanat és kettesben vagytok csókold meg én is voltam így hogy egy általános barátommal ( fiú ) én meg lány vagyok a legjobb barátok voltunk mindig mondta nekem h szerelmes belém de elutasítottam :( de egyszer mikor meg akartam szakítani vele a kapcsolatot akkor ellőtte még találkoztam vele és a szemébe mondtam hogy meg akarom szakítani vele a kapcsolatot de ez ugye pont fordítotja amit te írtál de a lényeg hogy akkor kettesben voltunk és megcsókolt akkor éreztem igazán hogy mennyire szeret és mit érez irántam azóta is együtt vagyunk húsz éve és már gyerekünk is van meg minden és egy nagy boldog család vagyunk😀😉😄
2015. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!